Projekt 1+1 v centre Alanye, len 400 m od mora

Alanya, Turecko – ID 9808
217,000 €
Plocha 55 m2
Dispozícia 1+1
Podlažie 4/5
More 400 m
Stav Výstavba
Obdobie Celoročne

Predstavujeme vám nový projekt apartmánov v Alanya Center, oblasť Keykubat Beach Uvedenie do prevádzky je naplánované na september 2024, možnosť nasťahovania do komplexu už vo februári 2024, celková rozloha pozemku celého komplexu bude 1 222 m2. Komplex bude mať 2 bloky a 45 jednotiek. Vzdialenosť od pláže len 400 metrov.

Aktuálne ponúkame na predaj apartmán vo skvelom projekte v tureckej Alanyi. Dispozícia: obývacia izba s kuchynským kútom, kúpeľňa s WC, terasa. Celková plocha tohto konkrétneho bytu je 55 m2 a nachádza sa na štvrtom poschodí z piatich poschodí. Budova má výťah.

Cena bytu zahŕňa:

Rádi vám pomôžeme s nábytkom a zariadením za bezkonkurenčnú cenu. klimatizácia, balkón/terasa , kuchyňa v otvorenom štýle, vstavané kuchynské linky, dvojité okná, kúpeľňa, intercom systém, interiérové dvere, podlaha z prírodného kameňa, sanitárna keramika, oceľové vstupné dvere, hliníkové okná.

V komplexe bude k dispozícii:

detské ihrisko,

detská herňa

detský bazén

vonkajší bazén

vonkajšie fitnes zariadenia

parkovacie miesta pre každý apartmán

recepcia vo vstupnej hale 24/7

ochrana

video dohľad

výťah

sauna

zábavná miestnosť

Zjednodušte si životný štýl a zostaňte v centre všetkého, čo Alanya ponúka, investovaním do nehnuteľností, ktoré dokonale vyvažujú pohodlie a voľný čas.

Nehnuteľnosti v Alanyi v blízkosti pláže Keykubat sú strategicky umiestnené tak, aby v sebe spájali pulzujúcu energiu mesta, historický význam a prírodné krásy.

Tieto moderné mestské apartmány v Alanyi sú navrhnuté tak, aby spĺňali požiadavky na vysokokvalitný životný štýl s vaším šťastím a pohodlím na prvom mieste. V komplexe bude k dispozícii fitnescentrum, SPA, detské ihrisko, podzemná garáž.

O správu nehnuteľností sa postaráme od A po Z. Môžete sa na nás spoľahnúť vo všetkých ohľadoch.

Kúpou sa náš vzťah nekončí, ale iba začína.

Tím MNM

Podlažie
4
Počet podlaží
5
Dispozícia
1+1
Plocha
55 m2
Úžitková plocha
48.4 m2
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
4 km
Lekár
4 km
Kaviareň
3 km
Reštaurácia
3 km
Bar
4 km
Škola/škôlka
3 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00