Prízemné bývanie s vlastnou záhradou so spoločným bazénom, Polychrono, Grécko

Polychrono, Grécko – ID 10243
160,000 €
Plocha 50 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 1/2
More 450 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

V prosperujúcom prímorskom mestečku Polihrono máme ideálne dokonalé apartmány, ktoré splnia váš životný sen s týmto bytovým komplexom v srdci Kassandry, ktorý je takmer pripravený a teraz sa môžete stať majiteľom svojho dokonalého letného sídla. Komplex postavený z najmodernejších stavebných materiálov a šetrný k životnému prostrediu je vynikajúcim príkladom moderného bývania v centre dovolenky. Apartmány na prízemí sa skladajú z obývacej izby, kuchyne v štýle šéfkuchára, kúpeľne, jednej spálne a dvor. Každá nehnuteľnosť má vlastné parkovacie miesto. K dispozícii je spoločný bazén a gril. Tento dom má 51,70 metra a bude pripravený na 30/03/2024 , ideálny pre príjem z prenajmu alebo na vašu letnú dovolenku.

O správu nehnuteľnosti sa staráme od A do Z. Na nás sa môžete spoľahnúť vo všetkých ohľadoch.

Kúpou náš vzťah nekončí, ale iba začína.

Polychrono je rušné pobrežné mesto, kde kedysi stálo staroveké mesto Neapolis. Medzi vykopané pozostatky patrí akropola na kopci a ranne kresťanský kostol s mramorovými stĺpmi. Malé Folklórne múzeum vystavuje textílie, nástroje a historické dokumenty. Mlyn umiestnený medzi lesmi a borovicami odhaľuje, ako sa v minulosti lisoval olivový olej. Pozdĺž pobrežia si môžete prenajať člny a vodné skútre a pozdĺž pobrežia sú bary a rybie reštaurácie.

Polichrono je 95 km ďaleko od Solúnu na východnej časti polostrova Kassandra na mieste starobylého mesta Neapolis. Dedina bola pomenovaná podľa farebného dojmu mnohých kvetov, ktoré charakterizovali krajinu (abstraktný lingvistický význam: „veľa farieb“). V tejto dedine trvalo žije asi 1050 ľudí.

Turistika je v lete hlavným zdrojom príjmov tejto obce. Veľa kaviarní, reštaurácií, barov, obchodov, hotelov a apartmánov sa nachádza na dobre navštevovanej plážovej promenáde

Medzi morom a celou promenádou je 7 km dlhá a veľmi čistá piesočná pláž, ktorá je každoročne ocenená modrou vlajkou. Vzhľadom na východnú polohu oblasť zaručuje úžasné východy slnka.

Mimo sezónu sa obyvatelia zaoberajú predovšetkým poľnohospodárstvom, spracovaním olív a výrobou medu.

Stred obce zdobí kostol svätého Athanasia (postavený v roku 1912), patróna Polychrona. O niečo ďalej na námestí je starší kostol „Narodenia Krista“ z roku 1863.

Podlažie
1
Počet podlaží
2
Dispozícia
2+kk
Plocha
50 m2
Úžitková plocha
50.7 m2
Terasa
7.59 m2
Bazén
Bazén
Parkovanie
Áno
Obchod
200 m
Lekár
230 m
Kaviareň
50 m
Reštaurácia
20 m
Bar
20 m
Škola/škôlka
310 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00