Prízemie so štyrmi bytovými jednotkami, so súkromnou záhradou, skvelá lokalita, Golem, Albánsko

Durres, Albánsko – ID 9179
68,000 €
Plocha 230 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 1/3
More 250 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Letná sezóna

Mojenemovitostumore poskytuje kompletný servis, od dokumentácie, prekladov, právnej podpory, prevodu energií a následnej úhrady prevádzkových poplatkov, až po prenájom vrátane letiskových transferov, check-in a check-out hostí, upratovanie s praním a žehlením, inzerciu na Bookingu a bezplatne na webovej stránke spoločnosti, správu a pravidelné kontroly nehnuteľnosti, vykonávame rekonštrukcie podľa želania klientov a modernizáciu. Vykonávame všetko, čo naši klienti potrebujú po prevode vlastníctva.

Inzerovaná cena zahŕňa náklady spojené s právnym servisom.

Jedinečná ponuka poschodia so štyrmi bytovými jednotkami, v takmer dokončenej novostavbe, v Goleme, Albánsko. Tieto moderné byty sú kompletne zariadené novým nábytkom a pripravené na prenájom. Všetky majú prístup do peknej spoločnej záhrady s rozlohou 200 m2, ktorá je ideálnym miestom na oddych. K dispozícii sú 4 parkovacie miesta. Lokalita je atraktívna nielen pre nájomníkov, ale nachádza sa aj v blízkosti parku a pláže, približne 250 m od mora.

1. Štúdio s celkovou plochou 37,27 m2, situované na prízemí. Dispozične je riešené ako obývacia izba s kuchynským kútom, kúpeľňa s WC a balkón.

2. Apartmán 3 + kk, s celkovou plochou 77,52 m2, situovaný na prízemí. Dispozične je riešený ako obývacia izba s kuchynským kútom, dve spálne, kúpeľňa s WC a balkón.

3. Apartmán 2 + kk, s celkovou rozlohou 59,81 m2, situovaný na prízemí. Dispozične je riešený ako obývacia izba s kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa s WC a balkón.

4. Apartmán 2+kk s celkovou rozlohou 56,10 m2, situovaný na prízemí. Dispozične je riešený ako obývacia izba s kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa s WC a balkón.

Poplatok za údržbu je 8 až 12 € mesačne. Pre viac informácií nás prosím kontaktujte.

Investujte v rozvíjajúcej sa krajine s veľmi priaznivými podmienkami a Jadranským morom s krásnymi plážami ako v Chorvátsku. Teraz je ten správny čas. Chcete ochrániť svoje financie pred infláciou? Chcete sa zabaviť a zároveň zarobiť peniaze? Sme česká s.r.o. s dlhoročnými skúsenosťami. Poradíme vám profesionálne a férovo. Postaráme sa o to, aby kúpa vami vybranej nehnuteľnosti prebehla hladko a bez starostí. Celý proces prevodu vlastníctva vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva, vrátane prevodu inžinierskych sietí a všetkých zápisov, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Riadime sa heslom - Náš vzťah sa kúpou nekončí, ale iba začína. Ponúkneme vám širokú škálu popredajných služieb (prenájom, údržba, rekonštrukcia...). Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.

Golem je obľúbené letovisko na albánskom pobreží Jadranu. Nachádza sa približne 40 km od hlavného mesta Tirana, vďaka čomu je pre turistov ľahko dostupné. Golem je známy svojimi piesočnatými plážami, ktoré sa tiahnu pozdĺž pobrežia a ponúkajú nádherný výhľad na more a horskú krajinu. Toto letovisko je obľúbené u turistov, ktorí vyhľadávajú slnenie, vodné aktivity a oddych na pláži. Pláže v Goleme sú často dobre vybavené reštauráciami, barmi a požičovňami lehátok a slnečníkov. Vďaka teplému stredomorskému podnebiu je Golem ideálnym miestom na strávenie letnej dovolenky.

Ak ste si z aktuálnej ponuky nevybrali, nevadí.

Môžeme pracovať s vašou požiadavkou a odborne pre vás nájsť váš vysnívaný apartmán! Viac podobných ponúk nehnuteľností nájdete na našej webovej stránke.

Podlažie
1
Počet podlaží
3
Dispozícia
2+kk
Plocha
230 m2
Úžitková plocha
230 m2
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
540 m
Lekár
6 km
Kaviareň
540 m
Reštaurácia
250 m
Bar
670 m
Škola/škôlka
470 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00