Priestranný vidiecky dom, Los Puertos, Španielsko

Los Puertos, Španielsko – ID 10656
139,950 €
Plocha 330 m2
Dispozícia 4+kk
More 11 000 m
Stav K nastěhovanie

Ponúkame vám na predaj vidiecky dom s rozlohou 138 m2, ktorý ponúka 3 spálne a kúpeľňu a nachádza sa na pozemku s rozlohou 330 m2 s dostatkom priestoru na inštaláciu bazéna alebo vírivky. Nehnuteľnosť sa predáva čiastočne zariadená s bielou technikou.

Hlavný prístup na pozemok je cez dve malé brány pre peších v prednej časti pozemku. Tu sa nachádza predná terasa, ktorá má nízku úroveň steny s ozdobným zábradlím.

Predné dvere sa otvárajú do chodby, kde sa nachádzajú spálne, a potom do obývacej izby.

Veľká obývacia izba, ktorá bola garážou, bola prerobená a má kachle s dvoma horákmi, stropný ventilátor a tri veľké okná.

K dispozícii je samostatná jedáleň a kuchyňa bola modernizovaná a je vybavená množstvom základných a nástenných skriniek s dostatočným priestorom na pracovnej doske a obsahuje bielu techniku. K dispozícii sú dvere, ktoré vedú do zadnej záhrady a technickej miestnosti, ktorá slúži aj ako druhá toaleta s umývadlom.

V technickej miestnosti sa nachádza WC, bidet, umývadlo, práčka a úložný priestor.

Prvá spálňa je vybavená voľne stojacimi skriňami a je zariadená nábytkom. Druhá spálňa sa v súčasnosti využíva ako hlavná spálňa. Táto izba je čiastočne zariadená a má stropný ventilátor. Tretia spálňa sa nachádza na konci chodby a v súčasnosti sa využíva ako jednolôžková izba/kancelária.

Rodinná kúpeľňa bola zmodernizovaná a má veľký sprchovací kút so sklenenou zástenou.

Pozdĺž bočnej strany nehnuteľnosti vedie chodník na plochu, ktorá je vhodná na parkovanie mimo cesty a prístup pre peších do zadnej časti nehnuteľnosti.

Záhradná plocha je z väčšej časti vysypaná štrkom s ovocnými stromami. Nachádza sa tu betónová terasa, malá kuchyňa/gril. Je to plocha s priestorom na stôl a stoličky, ležadlá alebo dokonca vírivku či súkromný bazén. Je to skvelé miesto na slnenie na španielskom slnku. V zadnej časti záhrady sa nachádza malý murovaný sklad/pracovňa s oknom.

Tento dom sa nachádza v typickej španielskej dedinke Perin v Cartagene. Táto malá dedinka má spoločenský klub s reštauráciou a pekárňou a okolo pozemku prechádza pojazdný obchod s potravinami, ktorý ponúka svoje čerstvé produkty.

Letiská Alicante aj Murcia sú v dojazdovej vzdialenosti, Alicante 1 h 30 minút a Murcia menej ako 30 minút.

Ak chcete oceniť všetko, čo táto nehnuteľnosť ponúka, dohodnite si schôdzku ešte dnes a my vám ju ukážeme.

Počet podlaží
1
Dispozícia
4+kk
Plocha
330 m2
Pozemok
330 m2
Úžitková plocha
138 m2
Terasa
Áno
Zastavaná plocha
138 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
6 km
Lekár
130 m
Kaviareň
3 km
Reštaurácia
200 m
Bar
120 m
Škola/škôlka
3 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00