Priestranný apartmán s 3 spálňami, s výhľadom na more, 300 m od pláže, Sveti Vlas

Sveti Vlas, Bulharsko – ID 4989
91,500 €
Plocha 87 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 7/7
More 300 m
Poplatok za služby 600 € za rok
Stav K nastěhovanie

Ponúkame byt 3+kk o veľkosti 87 m2, ktorý sa nachádza na siedmom poschodí zo siedmich poschodí v súkromnom komplexe Etara 3 v bulharskom meste Sveti Vlas. Cena je vrátane všetkého nábytku a zariadenia podľa fotografií. Dispozícia: vstupná chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, dve spálne, dve kúpeľne s WC, dva balkóny s výhľadom na more a hory.

Komplex, v ktorom sa apartmán nachádza, sa nachádza v letovisku Sveti Vlas, 300 metrov od pláže, obklopený panenskou prírodou a zeleňou, zároveň v pešej vzdialenosti od vybavenosti a zábavy a 400 metrov od jachtového prístavu "Marina Dinevi".

Majiteľom a ich hosťom je komplex k dispozícii:

Bazén s relaxačnou zónou

24-hodinová bezpečnostná služba

parkovacie miesta

Údržba je 600 € ročne.

Aktuálne ponuky nehnuteľností môžete sledovať na našej webovej stránke.

My v spoločnosti MOJA NEHNUTEĽNOSŤ NA MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Sveti Vlas je príjemné mesto na úpätí Starej planiny, 4 km od Slnečného pobrežia. Vzdialenosť od tohto letoviska je naozaj zanedbateľná. Vďaka rozvoju v obľúbenom a hojne navštevovanom Slnečnom pobreží nebude trvať dlho a obe mestá budú prepojené. Oblasť známa ako Sveti Vlas má pomerne zaujímavú históriu, ale z hľadiska cestovného ruchu na svoje slávne časy určite ešte len čaká. Letovisko Sveti Vlas sa nachádza približne 13 kilometrov od mesta Nesebar, ktoré je známe medzi turistami aj milovníkmi zaujímavých pamiatok. Sveti Vlas je pokojnejšie letovisko bez veľkej masy turistov. Pláže sú úzke a menej preplnené ako na Slnečnom pobreží.

V mestečku sa nachádza niekoľko menších pláží, piesočnatých aj kamienkových. More je tu čisté a vstup do mora pozvoľný.

Pláž v letovisku Sveti Vlas je orientovaná na juh. Piesok je jemný a zlatistý, ale v oblasti sa nachádzajú aj romantické kamenisté pláže. Jedinečná kombinácia čistého horského vzduchu, morskej klímy a krásnej prírody. Letné dni sa vyznačujú pokojnými ránami a pomerne chladnými, neuveriteľne príjemnými popoludniami. Jedinečná dlhá, teplá a pokojná jeseň. V posledných rokoch sa v polovici decembra vyskytli teploty 15 stupňov. Zima tu netrvá dlhšie ako mesiac. Ideálna voľba na celoročné vyžitie, klíma sa ukazuje ako veľmi priaznivá pre ľudské zdravie.

Vďaka tomu, že sa mesto nachádza na svahu, môžete navštíviť zalesnené hory a urobiť si príjemnú prechádzku. Ceny sú tu veľmi prijateľné. Príjemné počasie v kombinácii s vlhkejším morským vzduchom sú ideálne pre každého, kto si chce užiť príjemnú dovolenku v prostredí, ktoré rozhodne nie je tak preplnené ako Slnečné pobrežie. Pre týchto turistov ponúka Sveti Vlas príjemnú alternatívu. Môžete tu nasávať jedinečnú atmosféru a tiež si vychutnať povestnú pohostinnosť miestnych obyvateľov. Sveti Vlas je ideálnym miestom pre tých, ktorí chcú stráviť pokojnú dovolenku v krásnej prírode, a tiež pre rodiny s deťmi.

Podlažie
7
Počet podlaží
7
Dispozícia
3+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
87 m2
Úžitková plocha
74 m2
Terasa
Áno
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
140 m
Lekár
2 km
Kaviareň
630 m
Reštaurácia
140 m
Bar
140 m
Škola/škôlka
420 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00