Priestranný apartmán s 3 spálňami a výhľadom na more, veľký komplex Rich, Nesebar

Nesebar, Bulharsko – ID 10617
160,000 €
Plocha 114 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 7/8
More 7 m
Poplatok za služby 870 € za rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame vám jedinečný apartmán s 3 spálňami a výhľadom na more v perfektnom komplexe! Apartmán sa nachádza na siedmom poschodí z ôsmich poschodí v elitnom súkromnom komplexe Rich 1 na samotnej pláži v Nesebari. Celková rozloha je 114,40 m2. Dispozícia: obývacia izba s kuchynským kútom, dve spálne, kúpeľňa s WC a balkón s výhľadom na more. Apartmán je veľmi svetlý. Cena zahŕňa všetok nábytok a zariadenie podľa aktuálnych fotografií. Úžasná investičná nehnuteľnosť v prvej línii pri mori!

Rich 1 je krásny luxusný apartmánový komplex v Nesebare, ktorý sa nachádza v prvej línii mora v jednej z najkrajších a najpokojnejších zátok na bulharskom pobreží, v tesnej blízkosti piesočných dún a záhrady. Komplex má vlastnú pláž. Služby a vybavenie: súkromná pláž, upravená s osvetlením a krajinnou architektúrou, reštaurácia s vonkajšou terasou pri mori, vonkajší bazén s detskou časťou, bar pri bazéne, SPA a wellness centrum, jacuzzi, sauna, masáže, fitnes centrum, solárium, biliard, detský kútik s animátormi, podzemné parkovisko, celoročná údržba komplexu, nepretržitá ochrana a video dohľad. Údržbový poplatok je 870 € ročne.

Skvelá ponuka, vrelo odporúčame!

My v spoločnosti MOJA NEHNUTEĽNOSŤ NA MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a pôsobíme v Bulharsku po celý rok. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Postaráme sa o správu nehnuteľností od A po Z. Môžete sa na nás spoľahnúť vo všetkých aspektoch.

Náš vzťah sa kúpou nekončí, ale iba začína.

Tím MNM

Nesebar je jedným z najnavštevovanejších bulharských letovísk na pobreží Čierneho mora. Leží 38 km od Burgasu a 100 km južne od Varny na rovnomennom skalnatom polostrove, ktorý voľne nadväzuje na piesočnaté Slnečné pobrežie na juhu.

Mesto bolo v roku 1056 vyhlásené za architektonickú a archeologickú rezerváciu. Od roku 1983 je zapísané na zozname svetového dedičstva UNESCO. Toto malebné miesto je charakteristické svojou zástavbou v čiernomorskom štýle dvojpodlažných drevených domov, ktoré sa tlačia v kľukatých uličkách. Atmosféru dotvárajú početné kostoly, najmä z byzantského obdobia (kostol svätého Jána Krstiteľa z 11. storočia, kostol svätého Štefana z 10. storočia s krásnymi nástennými maľbami z obdobia bulharského národného obrodenia a kostol Pantokrator). Najstarším zachovaným kostolom je bazilika, ktorá pochádza pravdepodobne z 5. storočia. V centre mesta stojí Starý biskupský palác, ktorý je nepochybne jednou z najpôsobivejších pamiatok mesta. Na okraji starého mesta stojí unikátny drevený veterný mlyn. Za návštevu stojí aj Archeologické múzeum s rozsiahlou zbierkou ikon a starobylej keramiky a kláštor svätého Juraja. V blízkosti prístavu sa nachádzajú zachovalé hradby a v meste sa nachádza dlažba z obdobia stredoveku, ako aj starovekého Grécka a Ríma. Dláždené, udržiavané ulice, starobylé kostoly a zrubové domy z 19. storočia dodávajú tomuto mestu nevídané čaro. Môžete sa tu túlať celé hodiny, obdivovať ponuku remeselných výrobkov a spoznávať jeho bohatú minulosť. Milovníci histórie a architektúry sa tu nebudú nudiť. Nájdete tu aj malé obchodíky, trh, taverny a prístav. Nachádza sa tu niekoľko pláží. V južnej časti mesta sa nachádza najzaujímavejšia pláž, Južná pláž. Zaujímavá je najmä jej dĺžka, a ak sa pozriete pozorne, zistíte, že plynulo nadväzuje na pláž, ktorá sa tiahne až od Slnečného pobrežia. Pláž je piesočnatá, s pozvoľným vstupom do mora a ponúka širokú škálu športových aktivít (futbal, volejbal, vodné lyžovanie atď.). Pozdĺž piesočnatej pláže na pevnine, 2 km od starého centra, sa nachádza nová štvrť. Blízkosť Slnečného pobrežia ponúka možnosť využiť celú škálu športových a zábavných a iných služieb aj v tomto letovisku. Rozmanitosť a spojenie histórie s modernými službami a nočné posedenie v reštaurácii na útese nad morom v starom Nesebari sú dôvodmi, prečo navštíviť a stráviť dovolenku na tomto čarovnom mieste.

Toto úžasné miesto je ideálne pre romantikov, milovníkov nočného života, histórie, kultúry a dobrého jedla. Nesebar by si nemal nechať ujsť nikto, kto chce spoznať Bulharsko a jeho zvyky.

Podlažie
7
Počet podlaží
8
Dispozícia
2+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
114 m2
Úžitková plocha
96.81 m2
Balkón
Áno
Bazén
Bazén
Parkovanie
Áno
Recepcia
Recepcia
Reštaurácia
Reštaurácia
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
350 m
Lekár
510 m
Kaviareň
50 m
Reštaurácia
20 m
Bar
110 m
Škola/škôlka
840 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00