Priestranný 5+kk, bez poplatku za údržbu, centrum Ravdy

Ravda, Bulharsko – ID 9992
Plocha 82 m2
Dispozícia 5+kk
Podlažie 1/5
More 350 m
Poplatok za služby 1 € za rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Priestranný 5 izbový byt v apartmánovom dome, v centre mesta Ravda. Ponúkame na predaj priestranný byt 5+kk s rozlohou 82m2 +7m2 chodba a 33m2 pivnica, ktorý sa nachádza na prízemí v obytnom dome v Ravde, Bulharsko. Dispozícia je vstupná chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, štyri spálne, kúpeľňa s WC, terasa a pivnica. Cena je vrátane nového nábytku a zariadenia. V blízkosti sa nachádzajú školy, obchody, banky, lekárne, reštaurácie. Vzdialenosť od pláže je 350 metrov.

Nehnuteľnosť bez poplatku za údržbu.

V našej spoločnosti MOJA NEHNUTEĽNOSŤ NA MORE Vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a pôsobíme v Bulharsku po celý rok. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Postaráme sa o správu nehnuteľností od A po Z. Môžete sa na nás spoľahnúť vo všetkých aspektoch.

Náš vzťah sa kúpou nekončí, ale iba začína.

Tím MNM

Ravda je synonymom pokojnej dovolenky strávenej v súkromí, plnej relaxu a vlhkého morského vzduchu. Na útulných plážach roztrúsených v pobrežnej zóne si každý nájde miesto na leňošenie. Pre tých najlenivejších je v Ravde k dispozícii aquapark, ktorý môže konkurovať aquaparku v Primošku, obľúbenom domovskom mestečku na polostrove. Snáď jediným rozdielom je cena, ktorá je tu oveľa prijateľnejšia ako v iných častiach Bulharska. Výhodnejšie tu kúpite naozaj čokoľvek, či už suveníry z dovolenky alebo ovocie na miestnom trhu. Výborná je aj dostupnosť prímestskou dopravou do blízkych letovísk, ako je známe Slnečné pobrežie, Burgas alebo historický Nesebar, ktorý je s mestom Ravda v tesnej blízkosti.

Podlažie
1
Počet podlaží
5
Dispozícia
5+kk
Plocha
82 m2
Úžitková plocha
72.16 m2
Terasa
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
1 km
Lekár
130 m
Kaviareň
70 m
Reštaurácia
20 m
Bar
20 m
Škola/škôlka
30 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00