Priestranný 3+kk, výhľad na more, priamo na promenáde, terasa, skvelá poloha, Slnečné pobrežie

Sunny Beach, Bulharsko – ID 5524
100,000 €
Plocha 100 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 4/6
More 100 m
Stav K nastěhovanie

Ponúkame byt 3+kk vo výbornom stave. Celková plocha bytu je 100 m2, nachádza sa na štvrtom poschodí zo šiestich, v malom komplexe Villa Bonita na Slnečnom pobreží, Bulharsko. Cena je vrátane všetkého nábytku a zariadenia. Dispozícia je vstupná chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, dve spálne, dve kúpeľne s WC, 2 balkóny s výhľadom na more. Komplex Villa Bonita, v ktorom sa apartmán nachádza, sa nachádza na promenáde, len pár metrov od piesočnatej pláže. Budova má výťah, nachádza sa na mimoriadne atraktívnom mieste len pár metrov od pláže letoviska! Veľkou výhodou apartmánu je vlastné parkovacie miesto! Veľmi zaujímavá ponuka, odporúčame!

My v spoločnosti MOJE VLASTNÍCTVO U NÁS vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do tej správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a pôsobíme v Bulharsku po celý rok. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Slnečné pobrežie je najväčšie hotelové stredisko v Bulharsku, je dlhé niekoľko kilometrov a leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej oblasti, krásna 8 km dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným zostupom do mora a blízkosť historického Nesebaru robia zo Slnečného pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čierneho mora. Dopravu v letovisku zabezpečujú minivláčiky a pravidelné autobusové spojenie s okolitými mestami.

Slnečné pobrežie je ideálnym miestom na strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom atrakcií pre deti. Mladí ľudia si tiež užijú množstvo možností zábavy.

Letovisko má živú pobrežnú promenádu, ktorá sa tiahne po celej dĺžke pláže takmer až do Nesebaru. Lemuje ju množstvo kaviarní, stánkov a útulných reštaurácií. Počas letnej sezóny sa tu koná množstvo festivalov, koncertov a iných kultúrnych podujatí. Veľmi obľúbené sú aj prechádzky po krásne osvetlených kolonádach. V posledných rokoch prešla väčšina hotelov výraznou modernizáciou a v mnohých známych turistických strediskách v Stredomorí nemajú konkurenciu.

Hlavnou atrakciou letoviska je však pláž - osem kilometrov jemného svetlého piesku. Prístup do vody je veľmi pozvoľný, vhodný pre neplavcov a malé deti, ktoré sa tu môžu bezpečne hrať.

Za zmienku stojí aj miestny aquapark Action, ktorý je určený pre všetky generácie. Nachádza sa tu množstvo šmykľaviek, tobogánov, bazénov, víriviek, detských bazénov, kaviarní, reštaurácií, pizzerií, cukrární, barov pri bazéne a mnoho ďalších atrakcií.

Podlažie
4
Počet podlaží
6
Dispozícia
3+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
100 m2
Úžitková plocha
88 m2
Terasa
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
310 m
Lekár
440 m
Kaviareň
260 m
Reštaurácia
50 m
Bar
30 m
Škola/škôlka
670 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00