Priestranný 3+kk v Nesebari, komplex Mořská vlna

Nesebar, Bulharsko – ID 6620
Plocha 106 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 2/5
More 100 m
Poplatok za služby 2 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie

Nehnuteľnosť na celoročné bývanie v Nesebar, Bulharsko! Takmer pri samotnej pláži v oblasti Aurelia je pripravený na kúpu priestranný trojizbový apartmán v komplexe Sea Wave. Byt sa nachádza na druhom poschodí z piatich poschodí a má veľkorysých 106 m2. Dispozične je riešený ako vstupná hala, priestranná obývacia izba s kuchynským kútom, dve spálne, dve terasy, dve kúpeľne s toaletami. Obytný nízkopodlažný dom je ideálnym miestom na pohodlné celoročné bývanie alebo investíciu s príjmom z prenájmu. Krásna oblasť v blízkosti pláže a v okolí je všetka potrebná infraštruktúra. Vzdialenosť od pláže je len 100 metrov. Poplatok za údržbu spoločných priestorov je minimálny. K dispozícii je bazén, relaxačná zóna, 24-hodinová bezpečnostná služba a parkovisko. Poplatok za údržbu je len 2 €/m2 ročne. Odporúčame!

Koruna sa voči euru posunula na najsilnejšiu úroveň za posledných 11 rokov! Kúpa nehnuteľnosti za eurá nikdy nebola a nebude výhodnejšia!

Nesebar je jedným z najnavštevovanejších bulharských letovísk na pobreží Čierneho mora. Leží 38 km od Burgasu a 100 km južne od Varny na rovnomennom skalnatom polostrove, ktorý voľne nadväzuje na piesočnaté Slnečné pobrežie na juhu.

Mesto bolo v roku 1056 vyhlásené za architektonickú a archeologickú rezerváciu. Od roku 1983 je zapísané na zozname svetového dedičstva UNESCO. Toto malebné miesto je charakteristické svojou zástavbou v čiernomorskom štýle dvojpodlažných drevených domov, ktoré sa tlačia v kľukatých uličkách. Atmosféru dotvárajú početné kostoly, najmä z byzantského obdobia (kostol svätého Jána Krstiteľa z 11. storočia, kostol svätého Štefana z 10. storočia s krásnymi nástennými maľbami z obdobia bulharského národného obrodenia a kostol Pantokrator). Najstarším zachovaným kostolom je bazilika, ktorá pochádza pravdepodobne z 5. storočia. V centre mesta stojí Starý biskupský palác, ktorý je nepochybne jednou z najpôsobivejších pamiatok mesta. Na okraji starého mesta stojí unikátny drevený veterný mlyn. Za návštevu stojí aj Archeologické múzeum s rozsiahlou zbierkou ikon a starobylej keramiky a kláštor svätého Juraja. V blízkosti prístavu sa nachádzajú zachovalé hradby a v meste sa nachádza dlažba z obdobia stredoveku, ako aj starovekého Grécka a Ríma. Dláždené, udržiavané ulice, starobylé kostoly a zrubové domy z 19. storočia dodávajú tomuto mestu nevídané čaro. Môžete sa tu túlať celé hodiny, obdivovať ponuku remeselných výrobkov a spoznávať jeho bohatú minulosť. Milovníci histórie a architektúry sa tu nebudú nudiť. Nájdete tu aj malé obchodíky, trhy, taverny a prístav. Nachádza sa tu niekoľko pláží. V južnej časti mesta sa nachádza najzaujímavejšia pláž, Južná pláž. Zaujímavá je najmä jej dĺžka, a ak sa pozriete pozorne, zistíte, že plynulo nadväzuje na pláž, ktorá sa tiahne až od Slnečného pobrežia. Pláž je piesočnatá, s pozvoľným vstupom do mora a ponúka širokú škálu športových aktivít (futbal, volejbal, vodné lyžovanie atď.). Pozdĺž piesočnatej pláže na pevnine, 2 km od starého centra, sa nachádza nová štvrť. Blízkosť Slnečného pobrežia ponúka možnosť využiť celú škálu športových a zábavných a iných služieb aj v tomto letovisku. Rozmanitosť a spojenie histórie s modernými službami a nočné posedenie v reštaurácii na útese nad morom v starom Nesebari sú dôvodmi, prečo navštíviť a stráviť dovolenku na tomto čarovnom mieste.

Toto úžasné miesto je ideálne pre romantikov, milovníkov nočného života, histórie, kultúry a dobrého jedla. Nesebar by si nemal nechať ujsť nikto, kto chce spoznať Bulharsko a jeho zvyky.

Podlažie
2
Počet podlaží
5
Dispozícia
3+kk
Plocha
106 m2
Úžitková plocha
93 m2
Lodžia
Áno
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
470 m
Lekár
440 m
Kaviareň
320 m
Reštaurácia
160 m
Bar
100 m
Škola/škôlka
780 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00