Priestranný 3+1 s možnosťou rozšírenia, Camposol, Španielsko

Camposol, Španielsko – ID 6991
109,995 €
Plocha 350 m2
Dispozícia 3+1
More 15 000 m
Stav K nastěhovanie

Sme lídrami na trhu a odborníkmi na vaše nehnuteľnosti v zahraničí. Naším cieľom je uviesť na český trh atraktívne nehnuteľnosti v zahraničí. Poďte s nami do Španielska a využite našu investičnú cestu za atraktívnymi nehnuteľnosťami.

Ponúkame vašej pozornosti krásnu vilu Fortuna Deluxe s priestorom pre vlastný bazén, dom situovaný v pokojnej lokalite.

Pred nehnuteľnosťou sa nachádza veľká terasa po celej dĺžke. Z tejto terasy je výhľad na hory. Za prijateľnú cenu ju možno zaskliať a prerobiť na zimnú záhradu. Vstup cez vchodové dvere nehnuteľnosti vedie priamo do obývačky, ktorá je veľkorysá s klimatizáciou a stropným ventilátorom. Táto miestnosť má dobrú veľkosť a vďaka svojej orientácii je krásna a svetlá.

Kuchyňa na mieru je prístupná cez jedálenský kút, ktorý je prepojený cez obývaciu časť a je vybavený spotrebičmi a množstvom skriniek atď. K dispozícii je vodný filter a elektrický bojler. Z kuchyne vedú dvere do záhrady a z dverí je nádherný výhľad na krajinu.

Do oboch spální sa vchádza cez oblúk z obývacej izby. Hlavná spálňa má klimatizáciu a stropný ventilátor. K dispozícii je rodinná kúpeľňa s vaňou a hornou sprchou.

Pozemok s rozlohou 350 m2 je prevažne štrkový a ponúka dostatok priestoru na inštaláciu vlastného súkromného bazéna. Vila má súkromné strešné solárium, ale bude potrebné doplniť kovové schodisko. Odtiaľ je nádherný výhľad na vzdialené hory. Z bočnej strany pozemku sa nachádza spevnená príjazdová cesta. V prednej časti vily je ďalšia záhradná plocha, ktorá je vydláždená s dostatkom priestoru na pridanie kvetináčov a rastlín. Pod domom sa nachádza veľký priestor, ktorý možno ďalej rozvíjať.

Nehnuteľnosť sa nachádza v pokojnej oblasti v stále obľúbenej rezidenčnej štvrti Camposol Golf Development, ktorá využíva výhody dvoch obchodných centier, pričom v oboch sa nachádzajú rôzne miestne zariadenia.

Camposol je vzdialený len 15 minút jazdy od krásnych pláží Stredozemného mora. a nádherného prístavu Puerto de Mazarron. Medzinárodné letisko Murcia (Corvera) je vzdialené necelých 30 minút jazdy a približne hodinu jazdy do Alicante.

Počet podlaží
1
Dispozícia
3+1
Plocha
350 m2
Pozemok
347 m2
Úžitková plocha
346 m2
Terasa
Áno
Zastavaná plocha
345 m2
Pivnica
Áno
Obchod
3 km
Lekár
1 km
Kaviareň
3 km
Reštaurácia
3 km
Bar
950 m
Škola/škôlka
7 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00