Plne zariadený dom, 30 min od Varny a pláže, najvyššia cena, General Kiselovo

General Kiselovo, Bulharsko – ID 3080
66,000 €
Plocha 65 m2
Dispozícia 3+1
More 55 000 m
Stav K nastěhovanie
Predstavujeme vám plne zariadený dom vzdialený 55 km od Varny a pláže. Dom je dvojpodlažný a má nasledovné dispozičné riešenie:
Prvé poschodie - kuchyňa s jedálňou, spálňa;
druhé poschodie - chodba, spálňa, obývacia izba, kúpeľňa, terasa. Dom sa predáva kompletne vybavený a zariadený. Prvé poschodie je vykurované podlahovým kúrením a druhé poschodie invertorovými klimatizáciami. Rozloha domu 65 m2, garáž 30 m2, dvor 1250 m2. Na dvore sa nachádza gril, záhrada s 55 ovocnými stromami (jablone, čerešne, broskyne, hrušky), bazén, hospodárske budovy. Okrem toho sa tu nachádza krčma a miestnosť, ktorú možno využiť ako obchodný priestor. Do obce sa dostanete autom za 30 minút od Varny a mora.
My z MOJEJ NEHNUTEĽNOSTI NA MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme Bulhari a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.
Obec Kiselovo je dedina v severovýchodnom Bulharsku, časť obce Valči Dol, okres Varna. Obec sa nachádza medzi zelenými kopcami a preteká ňou rieka. Podnebie je mierno-kontinentálne so štyrmi výraznými ročnými obdobiami - horúcim letom, slnečnou jeseňou, studenou a zasneženou zimou a farebnou jarou. Počet obyvateľov je približne 500. Nadmorská výška - 250 m.
V obci General Kiselovo sa nachádzajú obchody s potravinami, kultúrny dom, obecný úrad, detské ihrisko, materská škola, penzióny, futbalové ihrisko, krásny park, železničná stanica. Obec je zásobovaná vodou a elektrickou energiou. Jej obyvatelia môžu využívať všetky moderné komunikácie - internet, káblovú televíziu, telefón, pokrytie všetkých mobilných operátorov. Pravidelná železničná doprava spája obec s mestom Varna. Cesty sú vo veľmi dobrom stave.
Na jej území sa nachádza licencovaná mliekáreň, kde sa vyrábajú vysokokvalitné mliečne výrobky. V okolí obce sa nachádzajú aj skleníky, v ktorých sa pestujú kvety a zelenina. Miestni obyvatelia sú zamestnaní najmä v poľnohospodárstve - rozvíja sa zeleninárstvo, vinohradníctvo a ovocinárstvo, ako aj chov zvierat. Okolie obce General Kiselovo ponúka skvelé možnosti na prechádzky a pikniky. V blízkosti sa nachádza kláštor, ako aj množstvo zarybnených priehrad v okruhu 5 až 10 km. Vedľa obce sa nachádzajú listnaté lesy, v ktorých môžu milovníci poľovníctva loviť líšky, diviaky, jelene a iné. Priehrada General Kiselovo s celkovou rozlohou 985 000 m2 je lákadlom pre všetkých, ktorí chcú relaxovať v pokoji, tichu a krásnej prírode. Priehrada ponúka možnosti bohatých úlovkov - tolstolobika, kapra, amura a kraba. Na brehu je postavená chata s krčmou, kde sa dajú organizovať dovolenky, narodeniny a iné podujatia. Miesto je známe každoročnými rybárskymi pretekmi, ktoré sa tu konajú. Na priehrade sa konajú ukážky rádiom riadených modelov lodí, vrtuľníkov a hydroplánov.


Počet podlaží
2
Dispozícia
3+1
Plocha
65 m2
Pozemok
1250 m2
Úžitková plocha
65 m2
Terasa
Áno
Garáž
Áno
Bazén
Áno
Zastavaná plocha
65 m2
Obchod
14 km
Lekár
5 km
Kaviareň
7 km
Reštaurácia
5 km
Bar
7 km
Škola/škôlka
140 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00