Perfektný apartmán s výhľadom na more, v Bečići

Bečići, Čierna Hora – ID 7641
330,000 €
Plocha 84 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 5/8
More 400 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Na predaj úžasný svetlý apartmán v Budve, Becici.

Má priestrannú plochu 84 m2 a nachádza sa na 5. poschodí domu s dvoma výťahmi. Dispozícia bytu zahŕňa modernú kuchyňu spojenú s obývacou izbou, dve útulné spálne, šatňu a veľkú terasu s panoramatickým výhľadom na more.

Apartmán je kompletne zariadený kvalitným nábytkom a je vybavený klimatizáciou a vyhrievanými podlahami v kúpeľni. Veľká terasa poskytuje perfektné miesto, kde si môžete vychutnať úchvatný výhľad na more a z bytu vedú tri východy na terasu.

Dom tiež ponúka parkovanie pred domom, ktoré umožňuje ľahký prístup do bytu. Táto lokalita je v dochádzkové vzdialenosti od rôznych obchodov a kaviarní.

Apartmán je navyše len 400 metrov od mora, takže je ideálnym miestom na letnú dovolenku alebo trvalé bydlisko. To je skvelá príležitosť pre tých, ktorí hľadajú svetlý, priestranný a plne zariadený apartmán s fantastickým výhľadom na more, ktorý sa nachádza na skvelom mieste.

Pod ochranou pohoria Lovčen v čarokrásnej zátoke vysypanej pieskom vybudovali Čiernohorci malú osadu Bečići. Bečiči leží v Budvanskom zálive, východne od Budvy, kam vedie štvorkilometrová pobrežná promenáda. Letovisko Bečiči je v podstate pokračovaním letoviska Budva. Pýchou letoviska je jeho prekrásna pláž s dĺžkou 1 800 m, ktorú odborníci už v r. 1936 vyhlásili za najkrajšiu pláž v Stredomorí. Jej príjemný hrubší piesok získal v tom istom roku aj na medzinárodnej výstave v Paríži najvyššie ocenenie.

Bečići je malebné mestečko nad piesočnatou zátokou, lemovanou borovicovými lesmi. Pôvodne rybárska dedinka sa dnes môže pochváliť najkrajšou plážou Európy. Bečićská pláž má vysoké hodnotenie vo všetkých ukazovateľoch. Ponúka nielen príjemný odpočinok na pláži, ale aj športové vyžitie - športoviská na pláži či rôznorodé vodné športy.

Podlažie
5
Počet podlaží
8
Dispozícia
3+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
84 m2
Úžitková plocha
82 m2
Terasa
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
30 m
Lekár
2 km
Kaviareň
210 m
Reštaurácia
50 m
Bar
280 m
Škola/škôlka
2 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00