Perfektný 2+kk v prvej línii, top stav, Privilege Fort Beach

Sveti vlas, Bulharsko – ID 6344
80,000 €
Plocha 75 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 3/4
More 100 m
Poplatok za služby 13 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie

Ponúkame kompletne zariadený byt 2+kk, rozloha bytu je 75,66 m2, ktorý sa nachádza na treťom poschodí zo štyroch poschodí v krásnom komplexe Privilege Fort v Sveti Vlas- Elenite, Bulharsko. Dispozícia bytu je vstupná chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa s WC, balkón. Cena je vrátane nábytku a zariadenia podľa aktuálnych fotografií. Apartmán ideálny na prenájom alebo celoročné užívanie!

Komplex ponúka dva vonkajšie bazény, tenisový kurt, stráženie, výborné reštaurácie ( skvelé ceny), supermarket, internet, udržiavaný a upravený areál a za príplatok poskytuje prenájom bicyklov a áut. V komplexe nájdete všetko, čo potrebujete na pohodlnú a pohodovú dovolenku s rodinou! Perfektne udržiavaný komplex.

Komplex v prvej línii a v prevádzke po celý rok. Poplatok za údržbu je 13,20 €/m2 ročne.

My v spoločnosti MY PROPERTY AT MORE vám ponúkame bezkonkurenčný výber kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do tej správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Sveti Vlas je príjemné mesto na úpätí Starej planiny, 4 km od Slnečného pobrežia. Vzdialenosť od tohto letoviska je naozaj zanedbateľná. Vďaka rozvoju v obľúbenom a hojne navštevovanom Slnečnom pobreží nebude trvať dlho a obe mestá budú prepojené. Oblasť známa ako Sveti Vlas má pomerne zaujímavú históriu, ale z hľadiska cestovného ruchu na svoje slávne časy určite ešte len čaká. Letovisko Sveti Vlas sa nachádza približne 13 kilometrov od mesta Nesebar, ktoré je známe medzi turistami aj milovníkmi zaujímavých pamiatok. Sveti Vlas je pokojnejšie letovisko bez veľkej masy turistov. Pláže sú úzke a menej preplnené ako na Slnečnom pobreží.

V mestečku sa nachádza niekoľko menších pláží, piesočnatých aj kamienkových. More je tu čisté a vstup do mora pozvoľný.

Pláž v letovisku Sveti Vlas je orientovaná na juh. Piesok je jemný a zlatistý, ale v oblasti sa nachádzajú aj romantické kamenisté pláže. Jedinečná kombinácia čistého horského vzduchu, morskej klímy a krásnej prírody. Letné dni sa vyznačujú pokojnými ránami a pomerne chladnými, neuveriteľne príjemnými popoludniami. Jedinečná dlhá, teplá a pokojná jeseň. V posledných rokoch sa v polovici decembra vyskytli teploty 15 stupňov. Zima tu netrvá dlhšie ako mesiac. Ideálna voľba na celoročné vyžitie, klíma sa ukazuje ako veľmi priaznivá pre ľudské zdravie.

Vďaka tomu, že sa mesto nachádza na svahu, môžete navštíviť zalesnené hory a urobiť si príjemnú prechádzku. Ceny sú tu veľmi prijateľné. Príjemné počasie v kombinácii s vlhkejším morským vzduchom sú ideálne pre každého, kto si chce užiť príjemnú dovolenku v prostredí, ktoré rozhodne nie je tak preplnené ako Slnečné pobrežie. Pre týchto turistov ponúka Sveti Vlas príjemnú alternatívu

Podlažie
3
Počet podlaží
4
Dispozícia
2+kk
Plocha
75 m2
Úžitková plocha
66 m2
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
70 m
Lekár
4 km
Kaviareň
3 km
Reštaurácia
100 m
Bar
240 m
Škola/škôlka
3 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00