Pekný apartmán s 2 spálňami v bohato vybavenom komplexe Sunny Day 6

Sunny Beach, Bulharsko – ID 10526
45,000 €
Plocha 48 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 3/4
More 4 000 m
Poplatok za služby 580 € za rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame kompaktný apartmán s 2 spálňami, celková rozloha je 48,45 m2, apartmán sa nachádza na treťom poschodí zo štyroch poschodí v komplexe Sunny Day 6 v blízkosti Slnečného pobrežia, Bulharsko. Dispozícia: obývacia izba s kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa s WC, balkón. Cena zahŕňa nábytok a zariadenie. Vzdialenosť od pláže je 4 km. Apartmán sa nachádza v pokojnej lokalite na okraji Slnečného pobrežia, s ľahkým prístupom na pláž - 4 km od starobylého mestského múzea Nesebar, 25 km od mesta Burgas, 10 minút chôdze od obchodu s potravinami a 10 minút jazdy od aquaparku a moderného nákupného centra.

Sunny Day 6 pozostáva z 1 400 apartmánov umiestnených v uzavretom komplexe s obmedzeným prístupom vozidiel. Má celý rad zariadení a poskytuje všetko, čo potrebujete na absolútne úžasnú dovolenku. Komplex ponúka minibus do letoviska Slnečné pobrežie; Pre pohodlie majiteľov a ich hostí premáva z komplexu na Slnečné pobrežie autobus. Sunny Day 6 je obrovský komplex so 46 obytnými budovami, ktorý sa nachádza 4 km od mora, v tichej a pokojnej oblasti Slnečného pobrežia. Komplex má 6 bazénov, detské ihrisko, posilňovňu, SPA, obchod, reštauráciu, bar, kaviareň, 24-hodinovú bezpečnostnú službu a video dohľad, vrátnicu, zelené plochy a veľké parkovisko, komplex je vybavený rôznymi, basketbalovými, futbalovými, tenisovými kurtmi a minigolfovým ihriskom. Komplex má celoročnú fyzickú a elektronickú ochranu. Poplatok za údržbu je 580 € ročne.

My v spoločnosti MY PROPERTY AT MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Postaráme sa o správu nehnuteľností od A po Z. Môžete sa na nás spoľahnúť vo všetkých aspektoch.

Náš vzťah sa kúpou nekončí, ale iba začína.

Tím MNM

Obec Tankovo sa nachádza v juhovýchodnom Bulharsku, časť obce Nesebar, v Burgaskej oblasti, 4 km severozápadne od letoviska Slnečné pobrežie, 8 km severozápadne od historického mesta Nesebar a 28 km od Burgasu.

Podnebie je mierne kontinentálne, do veľkej miery ovplyvňované Čiernym morom, ako aj vzdušnými prúdmi zo Stredozemného mora. Reliéf je prevažne rovinatý a nadmorská výška sa pohybuje od 0 do 49 m. Zimy sú mierne a suché a letá horúce, ale horský vzduch a morský vánok osviežujú suché a horúce dni a robia noci príjemnými a chladnými.

Infraštruktúra obce je dobrá a dobre udržiavaná, s pohodlným dopravným spojením do osád v okolí. V obci je celodenná škôlka, škola, kultúrny dom, futbalový tím v zastúpení Ustrem. Tankovo je zásobované vodou a elektrifikované.

Obec je bohatá na prírodné zdroje, čo z nej robí veľmi atraktívne miesto na oddych a investície pre bulharských a zahraničných občanov - zelené roviny, modrozelené umelé jazerá, malé kopce, úchvatný panoramatický výhľad na záliv Slnečného pobrežia.

Dobre rozvinutá je výroba viniča a zeleniny. Pre miestnych poľnohospodárov je typický chov hospodárskych zvierat.

V decembri sa tu konajú oslavy pálenky z hrozna.

Podlažie
3
Počet podlaží
4
Dispozícia
2+kk
Plocha
48 m2
Úžitková plocha
39.3 m2
Balkón
Áno
Bazén
6 bazénov
Parkovanie
Áno
Recepcia
Recepcia
Reštaurácia
Reštaurácia
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
3 km
Lekár
3 km
Kaviareň
2 km
Reštaurácia
3 km
Bar
1 km
Škola/škôlka
1 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00