Pekný 2+kk, len 300 m od pláže, centrum mesta, Ravda

Ravda, Bulharsko – ID 7207
Plocha 54 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 3/5
More 300 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame útulný 2-izbový apartmán s rozlohou 54,5 m2, ktorý sa nachádza na treťom poschodí z piatich poschodí v luxusnom komplexe Melia 9 v centre mesta Ravda, Bulharsko. Cena je vrátane všetkého nábytku a zariadenia podľa fotografií. Dispozícia je predsieň, obývacia izba s kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa s WC a balkón:

Vonkajší bazén

Detský bazén

Priestor na opaľovanie s pohodlnými ležadlami

Zelená záhrada

24-hodinová ochrana a kamerový dohľad

Poplatok za údržbu je 600 € ročne.

Organizovaná údržba spoločných priestorov a zelene. Ekologicky čistá piesočnatá pláž, nádherný vzduch a priaznivé klimatické podmienky zaručujú pokojnú a príjemnú rodinnú dovolenku. Všetka občianska vybavenosť v pešej dostupnosti. Ponuka je vhodná na prenájom a celoročné užívanie.

Koruna sa posunula na najsilnejšiu úroveň za posledných 11 rokov! Kúpa nehnuteľnosti za eurá nikdy nebola a nebude výhodnejšia!

Vážení klienti, žijeme v čudnej dobe, v ktorej sa za posledných pár rokov veľa vecí pokazilo. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa šetriť čas a prostriedky našich klientov. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na google view (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Dokážeme tak oveľa adekvátnejšie posúdiť klady a zápory danej nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou obhliadkou a viesť si poznámky o každej prezretej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva, vrátane inžinierskych sietí a všetkých zápisov, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.

Ravda je synonymom pokojnej dovolenky strávenej v súkromí, plnej relaxu a vlhkého morského vzduchu. Na útulných plážach roztrúsených v pobrežnej zóne si každý nájde miesto na leňošenie. Pre tých najlenivejších je v Ravde k dispozícii aquapark, ktorý môže konkurovať aquaparku v Primošku, obľúbenom domovskom mestečku na polostrove. Snáď jediným rozdielom je cena, ktorá je tu oveľa prijateľnejšia ako v iných častiach Bulharska. Výhodnejšie tu kúpite naozaj čokoľvek, či už suveníry z dovolenky alebo ovocie na miestnom trhu. Výborná je aj dostupnosť prímestskou dopravou do blízkych letovísk, ako je známe Slnečné pobrežie, Burgas alebo historický Nesebar, ktorý je s mestom Ravda v tesnej blízkosti.

Podlažie
3
Počet podlaží
5
Dispozícia
2+kk
Plocha
54 m2
Úžitková plocha
47.96 m2
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
1 km
Lekár
160 m
Kaviareň
50 m
Reštaurácia
30 m
Bar
120 m
Škola/škôlka
70 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00