Pekný 2-izbový apartmán v elitnom komplexe Dawn Park na Slnečnom pobreží

Sunny Beach, Bulharsko – ID 9330
46,700 €
Plocha 39 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 1/6
More 800 m
Poplatok za služby 670 € za rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame na predaj apartmán 2+kk, ktorý sa nachádza na prízemí zo šiestich poschodí v súkromnom komplexe Dawn Park na Slnečnom pobreží v Bulharsku. Celková plocha je 39,4 m2. Dispozične je riešený ako obývacia izba s kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa s WC. Úžasný komplex a kvalitná nehnuteľnosť v perfektnom stave. Odporúčame!

Pláž je vzdialená 10 minút chôdze (800 metrov). Komplex sa nachádza v jednej z najlepších štvrtí letoviska, bol postavený v roku 2009 a je obľúbeným miestom na oddych a rekreáciu. V pešej vzdialenosti sa nachádza celá infraštruktúra letoviska. Komplex je oplotený, prístupný pomocou elektronických čipov. Vhodný najmä na trvalé bývanie. V komplexe sa nachádza- veľký vonkajší bazén pre dospelých, vírivka, podvodné masážne lôžka, bar pri bazéne, detský bazén, detské ihrisko, reštaurácia v stredomorskom štýle so 120 miestami a priestrannou terasou s výhľadom na bazén, lobby bar, obchod, masáže, 24-hodinová recepcia v letnej sezóne, kancelária a parkovisko. Na mieste sa nachádza detský klub, ktorý ponúka zábavu pre deti. Všetci majitelia majú k dispozícii bezplatný bazén pre dospelých, detský bazén, vírivku, podvodné masážne kreslá, vonkajší bar, ležadlá a slnečníky. Komplex Dawn Park je moderný komplex, ktorý zaujme moderným dizajnom, kvalitnou výstavbou a príjemnou atmosférou!

Poplatok za údržbu je 670 € ročne a fond opráv je 57,30 € ročne.

My v spoločnosti MY PROPERTY AT MORE vám ponúkame bezkonkurenčný výber kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do tej správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a pôsobíme v Bulharsku po celý rok. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Slnečné pobrežie je najväčšie hotelové stredisko v Bulharsku, je dlhé niekoľko kilometrov a leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej oblasti, krásna 8 km dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným zostupom do mora a blízkosť historického Nesebaru robia zo Slnečného pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čierneho mora. Dopravu v letovisku zabezpečujú minivláčiky a pravidelné autobusové spojenie s okolitými mestami.

Slnečné pobrežie je ideálnym miestom na strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom atrakcií pre deti. Mladí ľudia si tiež užijú množstvo možností zábavy.

Letovisko má živú pobrežnú promenádu, ktorá sa tiahne po celej dĺžke pláže takmer až do Nesebaru. Lemuje ju množstvo kaviarní, stánkov a útulných reštaurácií. Počas letnej sezóny sa tu koná množstvo festivalov, koncertov a iných kultúrnych podujatí. Veľmi obľúbené sú aj prechádzky po krásne osvetlených kolonádach. V posledných rokoch prešla väčšina hotelov výraznou modernizáciou a v mnohých známych turistických strediskách v Stredomorí nemajú konkurenciu.

Podlažie
1
Počet podlaží
6
Dispozícia
2+kk
Plocha
39 m2
Úžitková plocha
32.29 m2
Bazén
2 bazény
Parkovanie
Áno
Recepcia
Recepcia
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
130 m
Lekár
440 m
Kaviareň
300 m
Reštaurácia
180 m
Bar
270 m
Škola/škôlka
920 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00