Pekná 2 spálňa, nízka údržba, veľká terasa, komplex Ashton Hall, Slnečné pobrežie

Sunny Beach, Bulharsko – ID 4887
63,000 €
Plocha 62 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 6/6
More 150 m
Poplatok za služby 4 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie
Ponúkame vám priestranný apartmán 2+kk o veľkosti 62 m2, ktorý sa nachádza na šiestom poschodí zo šiestich poschodí v súkromnom komplexe s Ashton Hall na Slnečnom pobreží v Bulharsku. Cena je vrátane nábytku a zariadenia podľa fotografií. Dispozícia: vstupná chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa s WC a priestranná terasa. Apartmán sa nachádza v centre Slnečného pobrežia, 150 metrov od centrálnej pláže letoviska a v pešej vzdialenosti od celoročnej infraštruktúry a všetkej občianskej vybavenosti a zábavy. Ponuka je vhodná na prenájom a na celoročné užívanie. V komplexe sa nenachádza bazén.
Poplatok za údržbu vrátane fondu opráv je 4 €/m2 ročne.
My v spoločnosti MOJA NEHNUTEĽNOSŤ NA MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek tak, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.
Slnečné pobrežie je najväčšie hotelové stredisko v Bulharsku, je dlhé niekoľko kilometrov a leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej oblasti, krásna 8 km dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným zostupom do mora a blízkosť historického Nesebaru robia zo Slnečného pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čierneho mora. Dopravu v letovisku zabezpečujú minivláčiky a pravidelné autobusové spojenie s okolitými mestami.
Slnečné pobrežie je ideálnym miestom na strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom atrakcií pre deti. Mladí ľudia si tiež užijú množstvo možností zábavy.
Letovisko má živú pobrežnú promenádu, ktorá sa tiahne po celej dĺžke pláže takmer až do Nesebaru. Lemuje ju množstvo kaviarní, stánkov a útulných reštaurácií. Počas letnej sezóny sa tu koná množstvo festivalov, koncertov a iných kultúrnych podujatí. Veľmi obľúbené sú aj prechádzky po krásne osvetlených kolonádach. V posledných rokoch prešla väčšina hotelov výraznou modernizáciou a v mnohých známych turistických strediskách v Stredomorí nemajú konkurenciu.
Hlavnou atrakciou letoviska je však pláž - osem kilometrov jemného svetlého piesku. Prístup do vody je veľmi pozvoľný, vhodný pre neplavcov a malé deti, ktoré sa tu môžu bezpečne hrať.
Za zmienku stojí aj miestny aquapark Action, ktorý je určený pre všetky generácie. Nachádza sa tu množstvo šmykľaviek, tobogánov, bazénov, víriviek, detských bazénov, kaviarní, reštaurácií, pizzerií, cukrární, barov pri bazéne a mnoho ďalších atrakcií.
Podlažie
6
Počet podlaží
6
Dispozícia
2+kk
Plocha
62 m2
Úžitková plocha
54 m2
Terasa
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
80 m
Lekár
720 m
Kaviareň
90 m
Reštaurácia
120 m
Bar
130 m
Škola/škôlka
540 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00