Nový dvojizbový apartmán s výhľadom na more, prvá línia, dobre udržiavaný komplex, Byala

Byala, Bulharsko – ID 6527
64,000 €
Plocha 58 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 3/5
More 50 m
Stav K nastěhovanie
Ponúkame vám úplne nový apartmán s jednou spálňou v uzavretom rezidenčnom komplexe, ktorý sa nachádza v prvej línii v rovinatej časti pokojného mesta Byala na pobreží Čierneho mora. Apartmán sa nachádza na treťom poschodí a pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby s kuchynským kútom, samostatnej spálne, kúpeľne a terasy s výhľadom na more a vnútro komplexu. Úžitková plocha apartmánu je 49 m2 a celková plocha je 58 m2. Byt sa predáva dokončený "na kľúč" vrátane plávajúcich podláh vo všetkých izbách a na chodbách, vymaľovaných stien a stropov, interiérových a vchodových dverí, okien - kvalitné plastové okná "Rehau Brilliant", obkladov a sprchovej zásteny v kúpeľni, vypínačov a zásuviek. Komplex, v ktorom sa byt nachádza, je držiteľom ocenenia v oblasti stavebníctva a architektúry, ktoré založila Komora stavebníkov v Bulharsku. Komplex pozostáva z troch obytných budov a jedného rodinného domu. Oplotený pozemok komplexu je dobre udržiavaný a bohato upravený, má dva bazény s relaxačnými zónami okolo nich, gril a parkovisko. Areál má kontrolovaný prístup a je nepretržite a celoročne strážený. Bytový dom, v ktorom sa apartmán nachádza, bol uvedený do prevádzky v roku 2015. V budove sa nachádza výťah.
My v spoločnosti MOJE NEHNUTEĽNOSTI NA MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek tak, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.
Byala je administratívne centrum nachádzajúce sa v centrálnej časti bulharského pobrežia medzi dvoma medzinárodnými letiskami - 50 km od letiska Varna a 60 km od letiska Burgas. Mesto ponúka všetko, čo potrebujete pre pohodlnú rodinnú dovolenku a celoročné bývanie: obchody, banku, nemocnicu, školu, poštu, reštaurácie a kaviarne, salóny krásy, štadión a ďalšie. Pobrežie je charakteristické kombináciou morských zátok, pláží dlhých viac ako 6 km, piesočných dún a malebných bielych skál. Byala je tiež známym centrom vinárstva.

Ročný poplatok za údržbu spoločných priestorov je 9,60 eur / m2. z celkovej plochy apartmánu.
Podlažie
3
Počet podlaží
5
Dispozícia
2+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
58 m2
Úžitková plocha
49 m2
Terasa
Áno
Obchod
330 m
Lekár
220 m
Kaviareň
5 km
Reštaurácia
80 m
Bar
80 m
Škola/škôlka
90 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00