Nový 2+kk, Emperium Beach Residence, luxus na každom kroku, Sveti Vlas

Sveti Vlas, Bulharsko – ID 6164
88,824 €
Plocha 53 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 1/6
More 250 m
Stav Výstavba
V pôvabnej a elegantnej rezidencii Emperium Beach Residence v meste Sveti Vlas na vás čaká niekoľko apartmánov! V mene developera ponúkame byty rôznych veľkostí a rozlohy. Konkrétny apartmán 2+kk sa nachádza na prízemí v budove A. Apartmán číslo 104 má celkovú rozlohu 53,38 m2 a úžitkovú plochu 44,65 m2, dispozícia: obývacia izba s kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa s WC a terasa. V cene nie je zahrnutý nábytok ani kuchyňa. Radi vám pomôžeme s nábytkom a vybavením. Dátum kolaudácie je plánovaný na december 2024. Poplatok za údržbu 12 €/m2 ročne. Vzdialenosť od pláže je 250 metrov. Predstavujeme vám krásny projekt troch budov, ktoré budú postavené do písmena U. Dve protiľahlé budovy budú šesťposchodové, prostredná budova bude dvojposchodová. Na výber máte apartmány v budove A, B alebo C.
Komplex ponúka svojim majiteľom vonkajší bazén a detský vonkajší areál. Zažite luxus v rafinovanom interiéri, popoludnia na terase, vychutnajte si magické Emperium, chvíle s rodinou a blízkymi! Na výstavbu tohto komplexu sa používajú prvotriedne materiály, ako napríklad rakúske keramické tehly Wienerberger. Obytné priestory - sadrová omietka - Röfix, natretá bielym latexom. Kúpeľne - terakotové a fajansové obklady. Lepidlá, hydroizolácie, škárovacia hmota CERESIT. Sanitárna keramika a vybavenie. Cementový poter do 8 cm -Röfix, vysokokvalitná terakota. Interiérové dvere - luxusné vysokokvalitné interiérové a vchodové dvere z prírodnej dyhy, ktoré zdôrazňujú krásu a neuveriteľnú nádheru prírodného dreva. Plastové okná - 5 komôr, dvojité zasklenie s ornamentmi vyžarujúcimi luxus, 32 mm dvojité zasklenie pozostávajúce zo 4 mm skla - Energetické vonkajšie sklo (4 ročné obdobia), dvojité zasklenie poskytuje vynikajúcu zvukovú a tepelnú izoláciu, farba dub baltický, systém 5 komorových profilov, systémové kovanie. Vynikajúce tepelné a zvukové izolačné vlastnosti, odolnosť voči klimatickým zmenám, ochrana proti UV žiareniu, súlad so všetkými európskymi a ekologickými normami. Súčiniteľ tepelnej vodivosti K 1,0 W/m2 až K 1,3 W/m2. Súčiniteľ hlukovej izolácie 34-45 db. Len profily Trieda A EN 12608: 2003 Extrémne dlhá životnosť - viac ako 60 rokov. Obklad - izolačný systém s minerálnou omietkou. Dekoratívne architektonické prvky na fasáde v kombinácii s prírodným kameňom. Tepelná izolácia fasády BAUMIT, hrúbka izolácie 80 mm. Omietka - BAUMIT, silikátovo-silikónová vrchná omietka Vysokokvalitná minerálna, poveternostným vplyvom odolná, vodoodpudivá, paropriepustná, štrukturálna konečná (silikónová, silikátová, organická) omietka na fasády. Nízka náchylnosť na kontamináciu (abperl efekt). Odolný voči plesniam a hubám, kyselinám a silnému dažďu. V jasných a nebieliacich farbách. Záruka kvality 10 rokov na celý systém BAUMIT. Spolupracujeme s úspešnými európskymi spoločnosťami v oblasti výťahov. Budú nainštalované výťahy, každý s kapacitou 6 cestujúcich, v prípade výpadku prúdu výťahy zostúpia na najbližšie poschodie a dvere sa otvoria, luxusný dizajn interiéru.
Invertorová klimatizácia na vykurovanie a chladenie v každej obytnej miestnosti až do -25 stupňov. Spoločné priestory - kompletná výstavba infraštruktúry a vertikálne plánovanie okolo budovy. Vnútorné uličky budú z farebnej dlažby. Osvetlenie parku. Dvory budú kompletne zatrávnené a upravené stromami a rastlinami. Individuálne zavlažovacie systémy kombinujúce kvapkovú závlahu a postrekovače.
Kontaktujte nás pre viac informácií!
Našou najväčšou pýchou sú naši spokojní zákazníci.
Znovu a znovu posilňujeme našu prestíž a dôveru poskytovaním odborného poradenstva a zdieľaním našich názorov s klientmi, ktorí dlhodobo profitujú z nehnuteľností, ktoré úspešne kúpili podľa plánu v sľúbenom termíne.
V každom prípade, ktorý spravujeme, sa o vás nielen staráme a poskytujeme odborné poradenstvo, ale aj pridávame hodnotu do vášho života a prispievame k zlepšeniu vašej ekonomickej situácie dobrým investovaním vašich peňazí.
Náš vzťah sa nákupom nekončí, ale len začína! Sme vašimi susedmi a partnermi, a to nielen počas doby vlastníctva vybranej nehnuteľnosti.
Chráňte svoje peniaze pred megainfláciou rozumným investovaním do vlastnej nehnuteľnosti na pláži. Ceny v Bulharsku sú TERAZ o polovicu nižšie ako v iných krajinách EÚ.
Vážení klienti, žijeme v zvláštnej dobe, v ktorej sa za posledných niekoľko rokov veľa vecí vymyká normálu. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa, ako našim klientom ušetriť čas a zdroje. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na Google View (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Máme možnosť oveľa lepšie posúdiť výhody a nevýhody nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou kontrolou a viesť si poznámky o každej prehliadanej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti môžeme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov týkajúcich sa prevodu vlastníctva vrátane médií a všetkých registrácií, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.

Ekologické chodníky a čistý vzduch

Svätý Vlas sa nachádza na úpätí Starej Planiny a ponúka výnimočné možnosti pre morskú a horskú turistiku zároveň. Prítomnosť sanatória v nedávnej minulosti dokazuje, že vzduch je mimoriadne čistý a liečivý. Najkrajšie je to na jar, keď sa príroda prebúdza k novému životu, les vonia sviežosťou, vtáky spievajú svoj jarný spev a všade okolo vás je zeleno. Jeseň sfarbí celé okolie bohatou paletou farieb.

Ekologické chodníky sú súčasťou špeciálneho projektu Sveti Vlas, ktorého cieľom je ukázať turistom bohaté kultúrne a historické dedičstvo, ako aj úchvatný panoramatický výhľad na záliv.

Ekochodník "Cote d'Azur" je dlhý približne 5 km. Čas chôdze je 2-3 hodiny. Začína sa vo Svätom Vlase a vedie do chránenej oblasti Kalinata. Prechádzka po ekochodníku je veľmi jednoduchá a príjemná. Je vhodný pre všetky vekové kategórie.

Majestátna balkánska ekocesta je dlhá 8 km a jej prechod trvá približne 4-5 hodín. Z rekreačnej osady Elenite sa dostanete k prameňu Kushu, kde sa nachádza storočný dub druhu Blagun.

Ekostopa tisícročnej histórie je dlhá približne 6 km a trvá 2 až 4 hodiny v závislosti od fyzickej zdatnosti turistu. Začína sa v oblasti "Ayazmoto" a končí v turistickom komplexe "Kláštory" Veľmi ľahko prekonateľný pre ľudí všetkých vekových kategórií.
Podlažie
1
Počet podlaží
6
Dispozícia
2+kk
Plocha
53 m2
Úžitková plocha
44.65 m2
Terasa
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
240 m
Lekár
720 m
Kaviareň
350 m
Reštaurácia
170 m
Bar
310 m
Škola/škôlka
700 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00