Nový 2-izbový byt v Primorsku, bohato vybavený komplex

Primorsko, Bulharsko – ID 5882
65,500 €
Plocha 59 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 1/5
More 400 m
Stav K nastěhovanie
Ponúkame nový apartmán 2+kk v blízkosti pláže a infraštruktúry letoviska, ktorý sa nachádza v súkromnom komplexe s výťahom v bulharskom meste Primorsko. Radi vám pomôžeme s nábytkom a vybavením. Dispozícia je nasledovná: chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, spálňa kúpeľňa s WC a terasa s priamym vstupom do bazéna. Byt sa nachádza na prízemí z piatich poschodí a má rozlohu 59 m2. Komplex má tri bazény, relaxačné zóny, dve detské ihriská, obchod s potravinami, reštauráciu, grilovaciu zónu, parkovisko. Vzdialenosť od pláže je 400 metrov. Objekt je vhodný na celoročné bývanie a na prenájom. Veľmi dobrá cena! Odporúčame!
Milí klienti, žijeme v zvláštnej dobe, keď sa za posledných niekoľko rokov veľa vecí vymyká normálu. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa, ako našim klientom ušetriť čas a zdroje. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na Google View (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Máme možnosť oveľa lepšie posúdiť výhody a nevýhody nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou kontrolou a viesť si poznámky o každej prehliadanej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti môžeme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov týkajúcich sa prevodu vlastníctva vrátane médií a všetkých registrácií, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie. Pre našich klientov zabezpečujeme prenájom a správu nehnuteľností na celom bulharskom pobreží.
O meste Primorsko. Pôvodne malá rybárska dedinka 50 km južne od Burgasu sa stala obľúbeným turistickým cieľom väčšiny českých turistov. Nájdete tu jedny z najdlhších a najkrajších piesočných pláží Bulharskej riviéry, ktoré sú známe svojím bielym pieskom, priezračnou vodou a pozvoľným vstupom do mora.
Od roku 1994 je Primorsko držiteľom symbolu Modrej vlajky. Modrá vlajka je symbol, ktorý označuje pláže alebo prístavy, ktoré spĺňajú environmentálne normy. Na získanie vlajky sa vyžaduje čistá voda a recyklácia odpadu, pláže musia mať bezbariérový prístup a musia byť vybavené zdravotníckym zariadením, informačným centrom, zábavnými prvkami, toaletami a kabínkami na prezliekanie.
Podlažie
1
Počet podlaží
5
Dispozícia
2+kk
Plocha
59 m2
Úžitková plocha
51 m2
Terasa
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
100 m
Lekár
360 m
Kaviareň
170 m
Reštaurácia
60 m
Bar
210 m
Škola/škôlka
200 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00