Novostavba dvojpodlažného domu, Nea Skioni, 5+kk

Nea Skioni, Grécko – ID 9973
350,000 €
Plocha 114 m2
Dispozícia 5+kk
More 400 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

"Moja nehnuteľnosť pri mori" s potešením prináša na trh tieto veľké mezonety na predaj na Chalkidikách s gréckym nádychom. Pozemok sa nachádza v idylickom prostredí obklopený olivovými lesmi s výhľadom a len 400 metrov od jednej z najlepších pláží na polostrove Kassandra.

Projekt predstavuje vysokokvalitnú nehnuteľnosť v komplexnom, energeticky efektívnom pozemku s rozlohou 114 m2 na 3 podlažiach. Pôdorys je ideálny , so 4 spálňami, 2 kúpeľňami, kuchyňou a obývacou izbou. Každý dom bude mať množstvo doplnkov a kompletne vybavenú kuchyňu s elektroinštaláciou. Jeho súčasťou bude aj súkromná záhrada a vonkajšie parkovisko.

Moderný dizajn pôsobí pozoruhodne, ale tradičná grécka architektúra s tradičnými prvkami a skvelou izoláciou bude prirodzene ladiť s krásnym okolím. Pláž je vzdialená 400 metrov od mezonetu.

O správu nehnuteľnosti sa postaráme od A po Z. Môžete sa na nás spoľahnúť v každom ohľade.

Náš vzťah sa kúpou nekončí, ale iba začína.

Nea Skioni je malý, ale rušný rybársky prístav v Termickom zálive. Je známy svojou obľúbenou plážou a reštauráciami, v ktorých sa podávajú čerstvo pripravené morské plody. Miestni obyvatelia popíjajú silnú kávu a ouzo pred uvoľnenými kaviarňami. V obchodoch so suvenírmi sa predáva miestny med a olivový olej. Cesty cez pobrežné borovicové lesy vedú k zrúcaninám starobylého mesta Skione a ku kostolu Panagia Faneromeni zo 16. storočia s freskami.

Pre túto dedinu je charakteristický historický rybársky prístav a krásna pobrežná promenáda. Rôzne reštaurácie ponúkajú morské plody priamo z ranných úlovkov rybárov v neďalekom prístave. Počas leta sa na dláždenej promenáde a v malých hudobných kaviarňach koná množstvo podujatí. Aj mimo hlavnej sezóny sa oplatí v tejto malej rybárskej dedinke pobudnúť. Počas celého roka poskytuje Nea Skioni návštevníkom nádherný výhľad na hory, more a prístav s dobrou príležitosťou vidieť delfíny, ktoré sa často vyskytujú v blízkosti tohto pobrežia. Pláž Nea Skioni bola ocenená "Modrou vlajkou", čo je sľubný ukazovateľ čistého piesku a priezračnej vody.

Jednou z historických pamiatok v Nea Skioni je kostol "Panagia Faneromeni" postavený v 16. storočí. V tejto obielenej budove môžu návštevníci okrem nádherných fresiek zo 16. storočia obdivovať aj mramorovú postavu Panny Márie. Podľa tradície táto postava pochádza z Tesálie. Na pláži ju našli a vyzdvihli miestni dedinčania. Odvtedy túto sochu umiestnenú v tomto kostole obdivujú.

Počet podlaží
3
Dispozícia
5+kk
Plocha
114 m2
Úžitková plocha
114 m2
Terasa
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
220 m
Lekár
7 km
Kaviareň
230 m
Reštaurácia
100 m
Bar
210 m
Škola/škôlka
180 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00