Novostavba, 3+kk, priestranný pozemok, Selce

Kavarna, Bulharsko – ID 4285
Plocha 970 m2
Dispozícia 3+kk
More 8 500 m
Stav K nastěhovanie
Ponúkame nádherný dom v novostavbe, ktorý dokončíme podľa vašich predstáv. Veľkosť domu je 3 + kk, zastavaná plocha 101 m2, oplotená záhrada 970 m2. Dom sa nachádza v obci Selce. Dispozícia domu - vstupná hala, obývacia izba s kuchynským kútom, 2 spálne, každá s vlastnou kúpeľňou a WC, terasa, záhrada. Na pozemku je elektrina, obecná voda a odpad je riešený septikom. Dom má komín.
Radi vám pomôžeme s dokončením. Od mora je vzdialený 15 minút jazdy autom.
Veľmi dobrá ponuka, odporúčame!
Dom sa nachádza v obci Selce, 8 km od mesta Kavarna, 4 km od hlavnej cesty. V obci sa nachádza kultúrny dom, kde pôsobí folklórny súbor a klub národných tradícií, kancelária starostu, štadión, obchod s potravinami a pohostinstvo. Komunikácie sú v dobrom stave, obec je dobre zásobovaná vodou a elektrinou. Miestni obyvatelia sa zaoberajú poľnohospodárstvom. Pestuje sa tu rôzne ovocie a zelenina.
Mesto Kavarna je pobrežné mesto v Bulharsku a nachádza sa na skalnatom pobreží v severnej časti bulharského pobrežia Čierneho mora. Počet obyvateľov je približne 12 000. Kavarna je známa ako "hlavné mesto rocku v Bulharsku", pretože každé leto sa tu na jednom pódiu stretávajú svetoznáme rockové kapely. V Historickom múzeu v Kavarne sa nachádzajú nálezy z 5.-6. storočia nášho letopočtu. Vystavené sú nálezy z tráckych kmeňov, ktoré obývali tento región, zo života Slovanov a Prabulharov. Je tu kompletná občianska vybavenosť, obchody, reštaurácie, školy, škôlky, kaviarne, nemocnice. Mesto sa môže pochváliť dobre udržiavanou mestskou plážou. V blízkosti sa nachádzajú skutočné perly severného pobrežia, ako sú mys Kaliakra, Tyulenovo, Balčik, Rusalka, Šabla, Bolata, Topola a mnohé ďalšie. V Kavarne a jej okolí žije veľa cudzincov vrátane mnohých Čechov. V okolí Kavarny sa nachádzajú aj skaly, z ktorých je skutočne úchvatný výhľad na Čierne more. V okolí sa nachádza aj množstvo liečivých horúcich prameňov. K dispozícii sú aj kúpele s liečivým bahnom, ktoré má preukázateľný účinok na pohybový aparát.
Počet podlaží
1
Dispozícia
3+kk
Plocha
970 m2
Pozemok
970 m2
Úžitková plocha
88.88 m2
Terasa
Áno
Zastavaná plocha
101 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
4 km
Lekár
5 km
Kaviareň
5 km
Reštaurácia
4 km
Bar
5 km
Škola/škôlka
5 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00