Novostavba 2+kk, v top lokalite, centrum mesta, Varna

Varna, Bulharsko – ID 5281
289,000 €
Plocha 103 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 3/6
More 2 000 m
Stav K nastěhovanie

Ponúkame na predaj 2 + kk so zastavanou plochou 85,32 m², ktorý sa nachádza na treťom poschodí z celkových šiestich v budove s výťahom. Nehnuteľnosť pozostáva zo vstupnej haly (5,86 m²), chodby (2,97 m²), priestrannej obývacej izby s kuchyňou a jedálenským kútom (38,88 m²), veľkej spálne (13,71 m²), širokej kúpeľne s WC (6,55 m²), šatníka (2,2 m²), terasy so vstupom z oboch izieb (4,94 m²). Orientácia bytu je na východ. Byt sa predáva nezariadený, s nábytkom a zariadením radi pomôžeme! Byt má plynové podlahové kúrenie. Byt sa nachádza v centre Varny, v šesťposchodovej tehlovej budove s výťahom a ikonickou fasádou. V súčasnosti je stavba v stave zákona 14. Kolaudácia ( zákon 16) sa očakáva do 31.05.2023. K dispozícii je možnosť dokúpenia vnútorného alebo vonkajšieho parkovacieho miesta. Je možné parkovať aj v modrej zóne. V blízkosti sa nachádza námestie Pl. Musala, Dom architekta, hlavná pešia a nákupná zóna. Mestská pláž je vzdialená 2 km od budovy.

My v spoločnosti MY REAL ESTATE U MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Varna je tretie najväčšie mesto v Bulharsku a jedno z kultúrnych centier krajiny. Ak chcete zažiť dovolenku na pláži a nezanedbať pritom kultúrny aspekt, Varnu vám odporúčame. Tisícročia staré mesto má bohatú históriu. Jemné piesočnaté pláže sú obľúbeným cieľom letných dovolenkárov a veľké množstvo festivalov a kultúrnych podujatí každoročne priláka do mesta na bulharskom pobreží Čierneho mora množstvo turistov.

Čo by mal každý navštíviť vo Varne:

Mestský park , miesto, ktoré je vhodné na oddych a prechádzky.

2. Zelené pľúca Varny

Mestský park "Primorski park" je miestnym rekreačným centrom v centre mesta. Varňania milujú svoj mestský park, ktorý sa nachádza na vyvýšenej terase, odkiaľ je vidieť celé pobrežie. Môžete si tu oddýchnuť na lavičkách a veľkých zelených plochách. Bohato vysadený park je aj vizuálne veľmi príťažlivý. Najobľúbenejšími pamiatkami sú hodinová veža a vodný prvok, ktorý je v noci farebne osvetlený.

3. Rímske kúpele

Rímske kúpele pochádzajú z 2. storočia a sú súčasťou historického centra Varny. Pozostatky budov svedčia o rozkvetu kultúrneho a spoločenského života bývalého mesta Odessos.

Podlažie
3
Počet podlaží
6
Dispozícia
2+kk
Plocha
103 m2
Úžitková plocha
85.32 m2
Terasa
Áno
Garáž
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
110 m
Lekár
80 m
Kaviareň
70 m
Reštaurácia
40 m
Bar
70 m
Škola/škôlka
110 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00