Nové 2+kk, bez poplatku za údržbu, parkovacie miesto, Ravda

Ravda, Bulharsko – ID 10534
Plocha 66 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 3/5
More 200 m
Poplatok za služby 1 € za rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Nová výstavba! Ponúkame na predaj priestranný byt 2 + kk, veľkosť 66m2, ktorý sa nachádza na treťom poschodí v obytnom dome v Ravde, Bulharsko. Dispozične je riešený ako obývacia izba s kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa s WC, balkón. Cena je za štádium dokončenia hrubej stavby s prípravou na dokončovacie práce. Nový majiteľ má teda možnosť mať byt presne podľa svojich predstáv. Byt sa predáva bez nábytku a vybavenia, v prípade záujmu pomôžeme s dokončením a vybavením za bezkonkurenčné ceny! K dispozícii je parkovacie miesto. Vzdialenosť od pláže je 200 metrov.

Nehnuteľnosť bez poplatku za údržbu.

My z MOJEJ NEHNUTEĽNOSTI NA MORE Vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a pôsobíme v Bulharsku po celý rok. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Postaráme sa o správu nehnuteľností od A po Z. Môžete sa na nás spoľahnúť vo všetkých aspektoch.

Náš vzťah sa kúpou nekončí, ale iba začína.

Tím MNM

Ravda je synonymom pokojnej dovolenky strávenej v súkromí, plnej relaxu a vlhkého morského vzduchu. Na útulných plážach roztrúsených v pobrežnej zóne si každý nájde miesto na leňošenie. Pre tých najlenivejších je v Ravde k dispozícii aquapark, ktorý môže konkurovať aquaparku v Primošku, obľúbenom domovskom meste na polostrove. Snáď jediným rozdielom je cena, ktorá je tu oveľa prijateľnejšia ako v iných častiach Bulharska. Výhodnejšie tu kúpite naozaj čokoľvek, či už suveníry z dovolenky alebo ovocie na miestnom trhu. Výborná je aj dostupnosť prímestskou dopravou do blízkych letovísk, ako je známe Slnečné pobrežie, Burgas alebo historický Nesebar, ktorý je s mestom Ravda v tesnej blízkosti.

Podlažie
3
Počet podlaží
5
Dispozícia
2+kk
Plocha
66 m2
Úžitková plocha
58.08 m2
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
1 km
Lekár
110 m
Kaviareň
310 m
Reštaurácia
50 m
Bar
190 m
Škola/škôlka
1 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00