Nádherná vila v prvej línii so súkromnou záhradou a bazénom, 4 spálne, garantovaný výnos, Kapverdy

Santa Maria, Kapverdy – ID 5235
499,000 €
Plocha 153 m2
Dispozícia 5+kk
Poplatok za služby 327 € za mesiac
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne
Ponúkame vám nádhernú štvorizbovú vilu s rozlohou 153,8 m2 v prvej línii pri pláži! Súkromná záhrada a súkromný bazén. Jedinečná investičná príležitosť! Garantovaný výnos s 5 týždňami užívania ročne v rámci garantovaného výnosu! Súkromná záhrada a súkromný bazén! V čase vlastného užívania pre seba alebo svojich hostí majiteľ neplatí za inžinierske siete, bazény, relaxačné zóny, ležadlá a slnečníky na pláži! Bezplatné obhliadky na mieste! Kompletná správa prenájmu 47 týždňov v roku. Žiadne poplatky za údržbu za predpokladu, že uzatvoríte zmluvu o prenájme so správcovskou spoločnosťou! Ak si majiteľ neželá garantovaný výnos, platí sa poplatok za údržbu vo výške 327,18 € mesačne. Odhadovaný ročný výnos 6-7 %. Výber ďalších nehnuteľností rôznych veľkostí a dispozícií v tomto a sesterských strediskách. Ceny od 140 000 EUR! Konkrétna opisovaná nehnuteľnosť je nádherná vila v prvej línii v 5* rezorte Tortuga Beach na ostrove Sal na Kapverdských ostrovoch. Vila je dvojpodlažná, na pozemku s rozlohou 288 m2, s nádhernou terasou s rozlohou 40,3 m2 a súkromným bazénom.
Dispozícia -
Prvé poschodie: vstupná hala, priestranná obývacia izba s kuchynským kútom so vstupom na terasu a do dvora, spálňa, terasa, technická miestnosť, kúpeľňa s WC.
Druhé poschodie- tri priestranné spálne, dve kúpeľne s toaletou, krásna, priestranná terasa
Cena zahŕňa vysokokvalitný nábytok a vybavenie. Na požiadanie zašleme pôdorys a dohodneme online alebo klasickú obhliadku.
Kapverdy sú tropickým rajom uprostred Atlantického oceánu na 10 ostrovoch pri západnom pobreží Afriky. Vďaka 350 slnečným dňom v roku sa tu teploty pohybujú stabilne medzi 25-30 °C a voda je krištáľovo čistá. Nehrozia tu hurikány, zemetrasenia, sopky ani iné podobné nebezpečenstvá. Kapverdy sa riadia heslom "No Stress" a ich uvoľnený životný štýl z nich robí ideálnu dovolenkovú destináciu. Záujem o cestovanie na Kapverdy sa od roku 2000 zvýšil o 115 % a očakáva sa, že do roku 2024 sa ešte zdvojnásobí. Za prosperujúci cestovný ruch čiastočne vďačia Kapverdy vysokej úrovni pohostinnosti a celoročnému ideálnemu podnebiu na kúpanie. Rýchlo rastúci záujem o túto destináciu viedol k vysokému dopytu po kvalitnom ubytovaní, ktorý často prevyšuje ponuku. Okrem rastúceho cestovného ruchu sa Kapverdy tešia prosperite aj vďaka stabilnej, demokratickej vláde a jasnej stratégii rozvoja.
Počet podlaží
2
Dispozícia
5+kk
Plocha
153 m2
Pozemok
288 m2
Úžitková plocha
153.8 m2
Terasa
Áno
Balkón
Áno
Bazén
Áno
Zastavaná plocha
153.8 m2
Parkovanie
Áno
Recepcia
Recepcia
Reštaurácia
Reštaurácia
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
720 m
Lekár
600 m
Kaviareň
600 m
Reštaurácia
0 m
Bar
300 m
Škola/škôlka
560 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00