Moderný apartmán s garážou. v Budve.

Budva, Čierna Hora – ID 7197
262,000 €
Plocha 89 m2
Dispozícia 4+kk
Podlažie 3/3
More 600 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Letná sezóna

Moderný trojizbový byt na predaj v Budve, 68 m2 s garážou 21 m2.

Byt má otvorenú kuchyňu a jedáleň s priestrannou obývacou izbou, z ktorej sa vychádza na terasu, dve veľké spálne, jednu menšiu detskú izbu a kúpeľňu.

Okrem krásneho interiéru má tento byt aj hliníkové okná s elektrickými žalúziami, sieťky proti hmyzu a dvojitú izoláciu.

Apartmán je vybavený 4 klimatizačnými jednotkami a v zime môžete využívať podlahové kúrenie. V izbách a na chodbe sú vstavané skrine.

V tejto lokalite sa nachádzajú trhy, množstvo kaviarní, pekární a všetko, čo potrebujete pre život a potešenie.

Budva s osadami Boreta, Bečiči, Rafajloviči, Pržno, Miločer, Sveti Stefan, Reževičići a Perazića tvoria jednu z najkrajších riviér a morských pobreží. Vyznačuje sa intímnymi, skrytými zátokami, malými tichými prístavmi, čistým pieskom, bujnou stredomorskou vegetáciou.Budva je známa svojimi rozsiahlymi krásnymi plážami (hrubý a jemný piesok, drobné kamienky). V meste a jeho hotelových komplexoch je čulý športový, zábavný, spoločenský a kultúrny život. Hotelové komplexy, väčšinou takmer samostatné hotelové mestečká, ako je Slovenská pláž, sa nachádzajú mimo starého mesta, za jeho hradbami, v blízkosti mora. Spomedzi pláží v Budve získali prestížnu Modrú vlajku tieto pláže: "Blue Beach", "S&I Beach Life", "Escallera" a "Mogren I". Prvé tri sa nachádzajú v Jazskom zálive, sú piesočnaté a dostanete sa k nim po 500-metrovej odbočke z Jadranskej magistrály západne od Budvy.

V centrálnej časti čiernohorského pobrežia leží starobylé mesto Budva, v súčasnosti azda najobľúbenejšie turistické letovisko v Čiernej Hore. Ak sa vydáte po diaľnici, ktorá kopíruje pobrežie od Kotorského zálivu smerom k Skadarskému jazeru, približne v polovici cesty sa dostanete do obľúbenej destinácie Budva. Mesto leží v širokom Budvanskom zálive a pred nepriaznivým počasím z vnútrozemia ho chránia pohoria Lovćen a Paštroviči.

Podlažie
3
Počet podlaží
3
Dispozícia
4+kk
Plocha
89 m2
Úžitková plocha
68 m2
Balkón
Áno
Garáž
Áno
Obchod
260 m
Lekár
110 m
Kaviareň
130 m
Reštaurácia
70 m
Bar
110 m
Škola/škôlka
110 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00