Mezonet, Apartmán v komplexe Forrest Hills, Estepona, Španielsko

Estepona, Španielsko – ID 10051
130,000 €
Plocha 92 m2
Dispozícia 1+kk
Podlažie 1/2
More 5 000 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Predstavujeme vám očarujúci apartmán s 1 spálňou orientovaný na juh v lokalite Forest Hills, ktorý sa môže pochváliť priestrannou terasou s úchvatným výhľadom na more a hory. Kuchyňa v otvorenom štýle plynule prechádza do obývacej izby a vytvára príjemný priestor zaplavený prirodzeným svetlom. Vďaka mramorovým podlahám, videoalarmovému systému a spoločnému parkovisku ponúka táto nehnuteľnosť pohodlie aj bezpečie.

Uzavretý rezidenčný komplex ponúka úžasné spoločné priestory vrátane bazéna a plne vybavenej posilňovne spolu s neďalekým tenisovým kurtom pre aktívnych obyvateľov. Len 10 minút jazdy autom do centra mesta a na pláž a len 5 minút do obchodov, pohodlie je na dosah ruky.

Lokalita je ideálna pre milovníkov prírody, pretože ponúka množstvo trás na prechádzky so psami a množstvo zelene na objavovanie. Spodná úroveň zahŕňa veľkoryso riešenú hlavnú spálňu a novo zrekonštruovanú kúpeľňu s elegantnými mramorovými povrchmi.

Urbanizácia poskytuje ďalšie vybavenie, ako je podzemné parkovanie (k dispozícii za 10 € mesačne), čím sa zvyšuje dostupnosť pre obyvateľov. Iba 4 minúty jazdy autom od pláže, čerpacej stanice BP a supermarketu ALDI, s priamym prístupom na diaľnicu pre väčšie pohodlie.

Táto bezchybná urbanizácia sa môže pochváliť automatickou vstupnou bránou, bezpečnostnými kamerami, spoločnou posilňovňou, bazénom, detským ihriskom, zelenými plochami a vyhradeným priestorom pre psov. S úchvatným výhľadom na more a hory, rozsiahlou zeleňou a bezpečným prostredím ponúka idylické útočisko.

Táto nehnuteľnosť je vhodná pre majiteľov domácich zvierat, rodiny, športovcov a milovníkov prírody a je pripravená na nasťahovanie. .

Podlažie
1
Počet podlaží
2
Dispozícia
1+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
92 m2
Úžitková plocha
72 m2
Balkón
Áno
Bazén
Bazén
Parkovanie
Áno
Recepcia
Recepcia
Reštaurácia
Reštaurácia
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
3 km
Lekár
3 km
Kaviareň
1 km
Reštaurácia
1 km
Bar
2 km
Škola/škôlka
2 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00