Mezonet 3+kk s krásnym výhľadom na more, komplex Garden of Eden, Sveti Vlas

Sveti Vlas, Bulharsko – ID 7060
130,000 €
Plocha 110 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 1/5
More 50 m
Poplatok za služby 1,365 € za rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame na predaj krásny mezonetový 3-izbový apartmán s rozlohou 110 m2, ktorý sa nachádza na prízemí a prvom poschodí z piatich poschodí v 5* súkromnom komplexe Garden of Eden v bulharskom meste Sveti Vlas. Cena je vrátane všetkého nábytku a zariadenia podľa aktuálnych fotografií. Dispozícia: prízemie- veranda, priestranná obývacia izba s kuchynským kútom, WC, vnútorné schodisko;

prvé poschodie - dve spálne, dve kúpeľne s dvoma toaletami, technická miestnosť a terasa s výhľadom na more. Orientácia je na juh. Apartmán je ideálny na prenájom a celoročné užívanie. Odporúčame.

Komplex, v ktorom sa apartmán nachádza, je vzdialený len 50 metrov od pláže a je jedným z najlepších komplexov na bulharskom pobreží. Nádherná kombinácia hôr, mora a krásnej prírody. Komplex sa nachádza v prvej línii, má obrovské a dokonale udržiavané územie, nachádza sa na južnom svahu pobrežia Čierneho mora s výhľadom na starobylé mesto Nesebar. Len pár minút od centra mesta Sveti Vlas, úžasnej oázy, prirodzene vpísanej do prírodnej krajiny. Komplex je v celoročnej prevádzke.

Budovy sú obklopené malebnými záhradami, medzi ktorými bublajú malé riečky. Pocit priestoru umocňuje sedem bazénov. Tri reštaurácie ponúkajú jedlá, ktoré uspokoja každú chuť. Pre aktívnych hostí komplex ponúka dva multifunkčné tenisové kurty, krytý bazén, fitnes klub a SPA centrum. Komplex má množstvo doplnkových služieb vrátane biznis centra a vysokorýchlostného káblového alebo bezdrôtového internetu. SPA centrum ponúka celý rad kúpeľných procedúr, 6 vonkajších bazénov s vodnými kaskádami, fitnescentrum, saunu, parný kúpeľ, jacuzzi, solárium, rôzne druhy masáží, kaderníctvo.

Vybavenie komplexu:

- 24-hodinová recepcia.

- Internetový klub

- Celoročná správa

- Požičovňa áut

- Bezplatné kryté parkovisko so 4 úrovňami

- Taxi služba

- Detský klub

- Recepcia

- Práčovňa, čistiareň a žehliareň

- 24-hodinová bezpečnostná služba

- Supermarket

- Turistické a obchodné centrum

- Zmenáreň pre individuálne a organizované zájazdy

- Lekárska ambulancia

- Wi-Fi pripojenie na internet

Poplatok za údržbu je 1365 € ročne.

Veľmi dobrá ponuka, odporúčame!

Koruna sa voči euru posunula na najsilnejšiu úroveň za posledných 11 rokov! Kúpa nehnuteľnosti za eurá nikdy nebola a nebude výhodnejšia!

Vážení klienti, žijeme v čudnej dobe, v ktorej sa za posledných pár rokov veľa vecí pokazilo. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa šetriť čas a prostriedky našich klientov. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na google view (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Dokážeme tak oveľa adekvátnejšie posúdiť klady a zápory danej nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou obhliadkou a viesť si poznámky o každej prezretej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva, vrátane inžinierskych sietí a všetkých zápisov, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie. Sveti Vlas je príjemné mestečko na úpätí Starej planiny, 4 km od Slnečného pobrežia. Vzdialenosť od tohto letoviska je naozaj malá. Vďaka výstavbe v obľúbenom Slnečnom pobreží nebude trvať dlho a obe mestá budú prepojené. Oblasť známa ako Sveti Vlas má pomerne zaujímavú históriu, ale z hľadiska cestovného ruchu na svoje slávne časy určite ešte len čaká. Letovisko Sveti Vlas sa nachádza približne 13 kilometrov od mesta Nesebar, ktoré je známe medzi turistami aj milovníkmi zaujímavých pamiatok. Sveti Vlas je pokojnejšie letovisko bez veľkej masy turistov. Pláže sú úzke a menej preplnené ako na Slnečnom pobreží.

V mestečku sa nachádza niekoľko menších pláží, piesočnatých aj kamienkových. More je tu čisté a vstup do mora pozvoľný.

Pláž v letovisku Sveti Vlas je orientovaná na juh. Piesok je jemný a zlatistý, ale v oblasti sa nachádzajú aj romantické kamenisté pláže. Jedinečná kombinácia čistého horského vzduchu, morskej klímy a krásnej prírody. Letné dni sa vyznačujú pokojnými ránami a pomerne chladnými, neuveriteľne príjemnými popoludniami. Jedinečná dlhá, teplá a pokojná jeseň. V posledných rokoch sa v polovici decembra vyskytli teploty 15 stupňov. Zima tu netrvá dlhšie ako mesiac. Ideálna voľba na celoročné vyžitie, klíma sa ukazuje ako veľmi priaznivá pre ľudské zdravie.

Vďaka tomu, že sa mesto nachádza na svahu, môžete navštíviť zalesnené hory a urobiť si príjemnú prechádzku. Ceny sú tu veľmi prijateľné. Príjemné počasie v kombinácii s vlhkejším morským vzduchom sú ideálne pre každého, kto si chce užiť príjemnú dovolenku v tomto prostredí. Pre týchto turistov ponúka Sveti Vlas príjemnú alternatívu. Tu sa dá nasať jedinečná atmosféra a tiež si vychutnať povestnú pohostinnosť miestnych obyvateľov. Sveti Vlas je ideálnym miestom pre tých, ktorí chcú stráviť pokojnú dovolenku v krásnej prírode, a tiež pre rodiny s deťmi.

Podlažie
1
Počet podlaží
5
Dispozícia
3+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
110 m2
Úžitková plocha
96 m2
Terasa
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
120 m
Lekár
2 km
Kaviareň
870 m
Reštaurácia
40 m
Bar
190 m
Škola/škôlka
610 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00