Luxusný apartmán s 3 spálňami, prvá línia, len 100 metrov od piesočnatej pláže, panoramatický výhľad na more, Sveti Vlas

Sveti vlas, Bulharsko – ID 4010
164,900 €
Plocha 90 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 2/5
More 100 m
Poplatok za služby 720 € za rok
Stav K nastěhovanie

Ponúkame luxusný, priestranný apartmán 3 + kk s celkovou rozlohou 90 m2 , ktorý sa nachádza na druhom poschodí z piatich poschodí, v komplexe Tryavna Beach, v bulharskom meste Sveti Vlas. Cena je vrátane kompletného, kvalitného nábytku a zariadenia podľa aktuálnych fotografií. Pozostáva z predsiene, veľkej obývacej izby s kuchynským kútom, dvoch spální, dvoch kúpeľní s WC a veľkej terasy s úžasným panoramatickým výhľadom na more.

Apartmán má všetko, čo potrebujete pre pohodlný pobyt, a je pripravený na okamžité užívanie alebo na prenájom. Odporúčame ho!

Komplex Tryavna, v ktorom sa apartmán nachádza, sa nachádza v letovisku Sveti Vlas, v prvej línii na pobreží. Vzdialenosť od pláže je približne 100 metrov.

Vybavenie v komplexe:

- Vonkajší bazén pre dospelých a deti

- Reštaurácia

- Recepcia

- Vonkajšie parkovisko

- Detské ihrisko

- Celoročná údržba, ochrana, video dohľad.

Poplatok za údržbu je 720 eur ročne. Odporúčame.

My v spoločnosti MOJA NEHNUTEĽNOSŤ NA MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a pôsobíme v Bulharsku počas celého roka. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších. Sveti Vlas je príjemné mesto na úpätí Starej planiny, 4 km od Slnečného pobrežia. Vzdialenosť od tohto letoviska je naozaj zanedbateľná. Vďaka rozvoju v obľúbenom a hojne navštevovanom Slnečnom pobreží nebude trvať dlho a obe mestá budú prepojené. Oblasť známa ako Sveti Vlas má pomerne zaujímavú históriu, ale z hľadiska cestovného ruchu na svoje slávne časy určite ešte len čaká. Letovisko Sveti Vlas sa nachádza približne 13 kilometrov od mesta Nesebar, ktoré je známe medzi turistami aj milovníkmi zaujímavých pamiatok. Sveti Vlas je pokojnejšie letovisko bez veľkej masy turistov. Pláže sú úzke a menej preplnené ako na Slnečnom pobreží.

V mestečku sa nachádza niekoľko menších pláží, piesočnatých aj kamienkových. More je tu čisté a vstup do mora pozvoľný.

Pláž v letovisku Sveti Vlas je orientovaná na juh. Piesok je jemný a zlatistý, ale v oblasti sa nachádzajú aj romantické kamenisté pláže. Jedinečná kombinácia čistého horského vzduchu, morskej klímy a krásnej prírody. Letné dni sa vyznačujú pokojnými ránami a pomerne chladnými, neuveriteľne príjemnými popoludniami. Jedinečná dlhá, teplá a pokojná jeseň. V posledných rokoch sa v polovici decembra vyskytli teploty 15 stupňov. Zima tu netrvá dlhšie ako mesiac. Ideálna voľba na celoročné vyžitie, klíma sa ukazuje ako veľmi priaznivá pre ľudské zdravie.

Vďaka tomu, že sa mesto nachádza na svahu, môžete navštíviť zalesnené hory a urobiť si príjemnú prechádzku. Ceny sú tu veľmi prijateľné. Príjemné počasie v kombinácii s vlhkejším morským vzduchom sú ideálne pre každého, kto si chce užiť príjemnú dovolenku v tomto prostredí. Pre týchto turistov ponúka Sveti Vlas príjemnú alternatívu. Tu sa dá nasať jedinečná atmosféra a tiež si vychutnať povestnú pohostinnosť miestnych obyvateľov. Sveti Vlas je ideálnym miestom pre tých, ktorí chcú stráviť pokojnú dovolenku v krásnej prírode, a tiež pre rodiny s deťmi.

Podlažie
2
Počet podlaží
5
Dispozícia
3+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
90 m2
Úžitková plocha
79 m2
Terasa
Áno
Obchod
170 m
Lekár
2 km
Kaviareň
370 m
Reštaurácia
60 m
Bar
120 m
Škola/škôlka
110 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00