Luxusný apartmán s 2+ spálňami v rozkošnom komplexe Artur, Sveti Vlas

Sveti Vlas, Bulharsko – ID 3840
100,290 €
Plocha 62 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 1/6
More 200 m
Poplatok za služby 12 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie

Ponúkame priestranný, luxusný apartmán v elitnom rezidenčnom komplexe v bulharskom meste Sveti Vlas. Veľkosť bytu je 2+kk, veľkosť 62,68 m2, byt sa nachádza na prízemí zo šiestich poschodí, v elitnom súkromnom komplexe Artur v meste Sveti Vlas, Bulharsko. Dispozícia bytu je chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa s WC, balkón. Cena je vrátane kompletného

dizajnového nábytku a zariadenia podľa fotografií. Veľmi kvalitná nehnuteľnosť v perfektne udržiavanom komplexe

Komplex Artur je jedinečný a zaujme svojou eleganciou, sofistikovanosťou a nevtieravým luxusom. Harmonicky spája jedinečný architektonický štýl, pôsobivý interiérový dizajn a krásne okolie. Na území komplexu sa nachádza množstvo krásnych sôch, stromov, fontán a nádherných miest na oddych a prechádzky. V blízkosti komplexu sa nachádzajú obchody, reštaurácie a autobusová zastávka. Vzdialenosť od najbližšej pláže je len 200 metrov.

V komplexe sú k dispozícii majitelia a jeho hostia:

- recepcia, vratná

- správa nehnuteľností

- Vstupná hala s točitým schodiskom, zdobená kovaným zábradlím, priamo prepojená s vonkajším bazénom;

- 1 vonkajší bazén pre dospelých, 1 detský bazén s množstvom atrakcií;

- Vnútorný bazén spojený s posilňovňou;

- Luxusné SPA centrum s masážnym salónom a vírivkou, ruské a turecké kúpele;

- Kozmetické procedúry a kadernícke služby v salóne krásy;

- Klasická reštaurácia

- Bar: reštaurácia, reštaurácia, reštaurácia, bar, bar, bar, bar, bar, bar, bar, bar, bar, bar, bar, bar, bar, bar, bar, bar, bar;

- Obchod s potravinami;

- Ruský biliard;

- Fitness centrum;

- Talianske postele a malé golfové ihrisko, ktoré sa nachádza na dvoch úrovniach, na streche, priamo spojené s prístreškami;

- ležadlá a slnečníky;

- nádherné stany na rekreáciu;

- detské ihrisko;

- 24-hodinová celoročná ochrana a kamerový dohľad v komplexe;

- podzemné parkovisko - pre 80 áut;

- Parkovacie miesta - pre 44 áut

- Transfery na/z letísk v Burgase a Varne.

Údržba je 12 €/m2 ročne.

Komplex je v celoročnej prevádzke. Nehnuteľnosť vhodná na celoročné užívanie a na prenájom. Kvalitná nehnuteľnosť v elitnom komplexe vyššej triedy. Top cena! Odporúčame!

My v spoločnosti MOJE NEHNUTEĽNOSTI NA MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a pôsobíme v Bulharsku po celý rok. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Sveti Vlas je príjemné mesto na úpätí Starej planiny, 4 km od Slnečného pobrežia. Vzdialenosť od tohto letoviska je naozaj zanedbateľná. Vďaka rozvoju v obľúbenom a hojne navštevovanom Slnečnom pobreží nebude trvať dlho a obe mestá budú prepojené. Oblasť známa ako Sveti Vlas má pomerne zaujímavú históriu, ale z hľadiska cestovného ruchu na svoje slávne časy určite ešte len čaká. Letovisko Sveti Vlas sa nachádza približne 13 kilometrov od mesta Nesebar, ktoré je známe medzi turistami aj milovníkmi zaujímavých pamiatok. Sveti Vlas je pokojnejšie letovisko bez veľkej masy turistov. Pláže sú úzke a menej preplnené ako na Slnečnom pobreží.

V mestečku sa nachádza niekoľko menších pláží, piesočnatých aj kamienkových. More je tu čisté a vstup do mora pozvoľný.

Pláž v letovisku Sveti Vlas je orientovaná na juh. Piesok je jemný a zlatistý, ale v oblasti sa nachádzajú aj romantické kamenisté pláže. Jedinečná kombinácia čistého horského vzduchu, morskej klímy a krásnej prírody. Letné dni sa vyznačujú pokojnými ránami a pomerne chladnými, neuveriteľne príjemnými popoludniami. Jedinečná dlhá, teplá a pokojná jeseň. V posledných rokoch sa v polovici decembra vyskytli teploty 15 stupňov. Zima tu netrvá dlhšie ako mesiac. Ideálna voľba na celoročné vyžitie, klíma sa ukazuje ako veľmi priaznivá pre ľudské zdravie.

Vďaka tomu, že sa mesto nachádza na svahu, môžete navštíviť zalesnené hory a urobiť si príjemnú prechádzku. Ceny sú tu veľmi prijateľné. Príjemné počasie v kombinácii s vlhkejším morským vzduchom sú ideálne pre každého, kto si chce užiť príjemnú dovolenku v prostredí, ktoré rozhodne nie je tak preplnené ako Slnečné pobrežie. Pre týchto turistov ponúka Sveti Vlas príjemnú alternatívu. Môžete tu nasávať jedinečnú atmosféru a tiež si vychutnať povestnú pohostinnosť miestnych obyvateľov. Sveti Vlas je ideálnym miestom pre tých, ktorí chcú stráviť pokojnú dovolenku v krásnej prírode, a tiež pre rodiny s deťmi.

Podlažie
1
Počet podlaží
6
Dispozícia
2+kk
Plocha
62 m2
Úžitková plocha
53.42 m2
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
110 m
Lekár
380 m
Kaviareň
410 m
Reštaurácia
70 m
Bar
200 m
Škola/škôlka
660 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00