Luxusný 3-izbový apartmán s výhľadom na more, obrovská terasa, na pláži, Sveti Vlas

Sveti Vlas, Bulharsko – ID 4108
235,000 €
Plocha 183 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 4/4
More 20 m
Poplatok za služby 1,500 € za rok
Stav K nastěhovanie

Ponúkame plne vybavený apartmán 3+kk. Zastavaná plocha bytu je 151 m2 a celková plocha je 183 m2, nachádza sa na štvrtom poschodí zo štyroch poschodí v súkromnom komplexe Casa Real, s výťahom, v meste Sveti Vlas, Bulharsko. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, priestrannej obývacej izby s kuchynským kútom, priestrannej spálne s vlastnou kúpeľňou, druhej spálne, druhej kúpeľne a priestrannej terasy, ktorá akoby objímala byt po jeho obvode.

Terasa má výhľad na more a je prístupná zo všetkých troch izieb. Terasa je priestranná a ponúka niekoľko súkromných miest na sedenie s výhľadom na more a stolovanie pod holým nebom.

V komplexe Casa Real, v ktorom sa apartmán nachádza, sa nachádza relaxačná zóna s bazénom, detské ihrisko, parkovisko, SPA. Pred komplexom sa nachádza piesočnatá pláž s reštauráciou, barom, školou surfovania. Výborný apartmán v luxusnej časti letoviska Svätý Vlas!

Poplatok za údržbu 1500 € ročne. Veľmi dobrá cena! Odporúčame!

My v spoločnosti MOJE VLASTNÍCTVO NA VLAŠTOVE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme Bulhari a pôsobíme v Bulharsku po celý rok. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Sveti Vlas je príjemné mesto na úpätí Starej planiny, 4 km od Slnečného pobrežia. Vzdialenosť od tohto letoviska je naozaj zanedbateľná. Vďaka rozvoju v obľúbenom a hojne navštevovanom Slnečnom pobreží nebude trvať dlho a obe mestá budú prepojené. Oblasť známa ako Sveti Vlas má pomerne zaujímavú históriu, ale z hľadiska cestovného ruchu na svoje slávne časy určite ešte len čaká. Letovisko Sveti Vlas sa nachádza približne 13 kilometrov od mesta Nesebar, ktoré je známe medzi turistami aj milovníkmi zaujímavých pamiatok. Sveti Vlas je pokojnejšie letovisko bez veľkej masy turistov. Pláže sú úzke a menej preplnené ako na Slnečnom pobreží.

V mestečku sa nachádza niekoľko menších pláží, piesočnatých aj kamienkových. More je tu čisté a vstup do mora pozvoľný.

Pláž v letovisku Sveti Vlas je orientovaná na juh. Piesok je jemný a zlatistý, ale v oblasti sa nachádzajú aj romantické kamenisté pláže. Jedinečná kombinácia čistého horského vzduchu, morskej klímy a krásnej prírody. Letné dni sa vyznačujú pokojnými ránami a pomerne chladnými, neuveriteľne príjemnými popoludniami. Jedinečná dlhá, teplá a pokojná jeseň. V posledných rokoch sa v polovici decembra vyskytli teploty 15 stupňov. Zima tu netrvá dlhšie ako mesiac. Ideálna voľba na celoročné vyžitie, klíma sa ukazuje ako veľmi priaznivá pre ľudské zdravie.

Vďaka tomu, že sa mesto nachádza na svahu, môžete navštíviť zalesnené hory a urobiť si príjemnú prechádzku. Ceny sú tu veľmi prijateľné. Príjemné počasie v kombinácii s vlhkejším morským vzduchom sú ideálne pre každého, kto si chce užiť príjemnú dovolenku v prostredí, ktoré rozhodne nie je tak preplnené ako Slnečné pobrežie. Pre týchto turistov ponúka Sveti Vlas príjemnú alternatívu. Môžete tu nasávať jedinečnú atmosféru a tiež si vychutnať povestnú pohostinnosť miestnych obyvateľov. Sveti Vlas je ideálnym miestom pre tých, ktorí chcú stráviť pokojnú dovolenku v krásnej prírode, a tiež pre rodiny s deťmi.

Podlažie
4
Počet podlaží
4
Dispozícia
3+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
183 m2
Úžitková plocha
151 m2
Terasa
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
220 m
Lekár
490 m
Kaviareň
350 m
Reštaurácia
120 m
Bar
160 m
Škola/škôlka
730 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00