Luxusný 3-izbový apartmán s panoramatickým výhľadom na more, veľká terasa, Obzor

Obzor , Bulharsko – ID 3985
135,000 €
Plocha 135 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 2/7
More 20 m
Poplatok za služby 16 € za rok
Stav K nastěhovanie
Ponúkame vynikajúci, rekreačný apartmán 3+kk v prvej línii a s nádherným výhľadom na more v komplexe Yoo Bulgaria, v meste Obzor, Bulharsko. Apartmán sa nachádza na druhom poschodí zo siedmich, v budove s výťahom. Pozostáva zo vstupnej haly, panoramatickej obývacej izby s kuchynským kútom, dvoch spální, z ktorých jedna má vlastnú kúpeľňu (s vaňou), druhá kúpeľňu (vaňa a sprchovací kút), výklenok na práčku a bojler a priestrannú terasu, ktorá obklopuje celý apartmán. Z okien a terasy je úchvatný výhľad na more. Úžitková plocha bytu je 112 m2 a celková plocha je 135 m2. K bytu patrí aj pivnica s rozlohou 4 m2. Veľká plocha terasy umožňuje realizáciu niekoľkých rekreačných zón - napríklad vonkajšej jedálne, priestoru s ležadlami na opaľovanie bez toho, aby ste museli opustiť apartmán, grilu a ďalších. Byt sa predáva kompletne zariadený a vybavený pre pohodlné a moderné bývanie. Komplex je dokonale udržiavaný a nachádza sa približne 20 od mora. Komplex poskytuje širokú škálu vybavenia, zábavy a služieb pre pohodlnú dovolenku a to:
Záhrada so záhradným nábytkom, bazény pre dospelých a deti vrátane vyhrievaného bazéna a panoramatického nekonečného bazéna, Spa & Wellness centrum (turecké a parné kúpele, sauna, jacuzzi / vírivka, masážny salón), kadernícky a kozmetický salón, fitnes centrum, tenisový kurt, stolný tenis, obchod s potravinami, krytý detský kútik, detské ihrisko, reštaurácia, kaviareň, celoročná ochrana a video dohľad, parkovanie vrátane podzemného, Wi-Fi. Krásna, široká pláž sa nachádza priamo pred komplexom. Na pláži sa okrem všetkého nachádza aj detské ihrisko.
Poplatok za údržbu je 15,5 €/m2 ročne.
Dobrá voľba pre pohodlnú rodinnú dovolenku a prenájom! Odporúčame!
V našej spoločnosti MOJE VLASTNÍCTVO NA VÍKEND vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do tej správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme Bulhari a pôsobíme v Bulharsku počas celého roka. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších. Rezort Obzor:
Obzor sa nachádza v krásnej prírode, v zálive Čierneho mora, ktorý je ohraničený Balkánskym prstencom (Stará Planina), asi 60 km južne od Varny a 74 km od Burgasu.
Pláže a príroda: Je to obľúbené a naozaj príjemné malé letovisko, ktoré spája more so širokými, príjemnými plážami s možnosťou turistiky a nenáročných prechádzok. V blízkosti Obzoru sa do mora vlievajú rieky Dvojnica a Kamčia, ktoré sú súčasťou prírodnej rezervácie. Obzor a jeho história:
Jeho krásna poloha sa odráža v jeho pôvodnom starovekom názve Heliopolis (Slnečné mesto). Pôvodne grécka námorná základňa sa neskôr stala dôležitou rímskou pevnosťou. V stredoveku tu stála nedobytná bulharská pevnosť Kozyak, ktorá chránila prístav s veľkým hospodárskym významom pre bulharský čiernomorský obchod v 13. a 14. storočí. Ruiny stredovekej pevnosti sa nachádzajú asi 3 km od dnešného Obzoru. Nájdete tu aj ruiny Jupiterovho chrámu na zvyškoch rímskych hradieb.
Podlažie
2
Počet podlaží
7
Dispozícia
3+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
135 m2
Úžitková plocha
112 m2
Terasa
Áno
Parkovanie
Áno
Pivnica
Áno
Obchod
2 km
Lekár
2 km
Kaviareň
2 km
Reštaurácia
1 km
Bar
1 km
Škola/škôlka
2 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00