Luxusný 3+1 priamo na pláži.

Hanioti , Grécko – ID 9160
420,000 €
Plocha 70 m2
Dispozícia 3+1
Podlažie 1/2
More 10 m
Stav K nastěhovanie

Pripravili sme pre vás na predaj luxus, ktorý sa nachádza len pár metrov od pláže.

Prízemný apartmán má celkovú rozlohu 70 m2 plus nádherný vonkajší obytný priestor v blízkosti pláže.

Apartmán má dve spálne, modernú kuchyňu v štýle šéfkuchára s

nádhernou obývacou izbou, súkromnou záhradou na vonkajšie bývanie s rozlohou 150 m2. Moderné byť sa nachádza priamo na pobreží s vlastným prístupom na pláž. Vychutnajte si priezračnú vodu a piesočnatú pláž len pár krokov od hotela. Mesto Hanioti je vzdialené asi 10 minút chôdze a najbližšie obchody sú vzdialené asi 10 minút chôdze. Majitelia ho predávajú kompletne zariadený a so všetkými elektrickými prípojkami, takže je pripravený na nasťahovanie.

Chaniotis, známe aj ako Hanioti, je živé letovisko s ihličnatým lesom, ktorý plynule prechádza do dlhej pláže a morských parkov. Turisti tu surfujú a jazdia na vodných skútroch, vychutnávajú si prímorské taverny s výhľadom na západ slnka, kde sa podávajú koktaily a grilované ryby, alebo navštevujú živé miestne plážové diskotéky. Úzke uličky sú posiate obchodíkmi s gréckymi sandálmi a maľovanými kachličkami na pozadí obielených domov a pravoslávnych kostolov, ako je kostol svätého Jána Chryzostoma s výhľadom na záliv Toroneos.

Ak máte záujem o ďalšie informácie alebo prehliadku tejto nehnuteľnosti, kontaktujte nás. Táto nehnuteľnosť sľubuje lukratívnu návratnosť vašich investícií a výnimočné zážitky.

Sme realitná kancelária s dlhoročnými skúsenosťami. Pri výbere vám profesionálne a férovo poradíme. Postaráme sa o to, aby kúpa vami vybranej nehnuteľnosti prebehla hladko a bez problémov. Celý proces prevodu vlastníctva vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva vrátane prevodu inžinierskych sietí a všetkých zápisov.

Pozrite si našu webovú stránku, kde nájdete ďalšie zaujímavé a aktuálne ponuky.

Mojím cieľom je získať informácie.

Podlažie
1
Počet podlaží
2
Dispozícia
3+1
Výhľad na more
Áno
Plocha
70 m2
Úžitková plocha
70 m2
Terasa
Áno
Obchod
680 m
Lekár
3 km
Kaviareň
770 m
Reštaurácia
670 m
Bar
610 m
Škola/škôlka
1 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00