Luxusná vila s piatimi spálňami a dvoma garážami, Mazarron, Španielsko

Puerto de Mazarrón, Španielsko – ID 6992
320,000 €
Plocha 600 m2
Dispozícia 6+kk
More 400 m
Stav K nastěhovanie

Sme lídrami na trhu a odborníkmi na vaše nehnuteľnosti v zahraničí. Naším cieľom je uviesť na český trh atraktívne nehnuteľnosti v zahraničí. Poďte s nami do Španielska a využite našu investičnú cestu za atraktívnymi nehnuteľnosťami.

Krásna španielska vila na pozemku s rozlohou 600 m2 s dvoma garážami rozloženými na dvoch podlažiach. Nehnuteľnosť má päť spální s hlavnou spálňou so šatňou, vlastnou kúpeľňou a krbom.

Táto nehnuteľnosť vyniká perfektným stavom a polohou. Vila má vnútornú terasu, veľké verandy a terasy, záhradu s dostatkom priestoru na inštaláciu súkromného bazéna, čo zvyšuje hodnotu nehnuteľnosti.

Na prízemí máme veľkú prednú verandu, ktorá vedie ku vchodu do domu. Po vstupe máme predsieň, ktorá vedie do priestrannej a svetlej obývacej izby s krbom a čitárňou. Z obývacej izby máme prístup na priestrannú zadnú verandu, ktorá zase poskytuje prístup do veľmi veľkej záhrady. Obývacia izba má pocit priestrannosti a svetla, keďže má otvorenú chodbu na hornom poschodí. Na tom istom poschodí pokračujeme plne vybavenou kuchyňou s veľkou špajzou. Máme tu aj kúpeľňu a k nej je pripojená izba s dverami vedúcimi von. Na prízemí sa nachádza prístavba, ktorá sa v súčasnosti využíva ako ďalšia spálňa. Tento priestor dáva možnosť vytvoriť samostatný byt, ktorý by bol veľmi dobrou investíciou na príjem z prenájmu.

Na druhom poschodí máme veľmi svetlú otvorenú chodbu so vstavanými skriňami a výhľadom do obývacej izby. Všetky spálne vedú z chodby. Spálňa 1 má klimatizáciu a prístup na veľkú prednú terasu s výhľadom do dvora. Priestranná spálňa 2 má tiež klimatizáciu a prístup na terasu, ktorú zdieľa so spálňou 1. Spálne 1; 3 so vstavanými skriňami majú prístup na zadnú terasu, ktorá je spoločná s hlavnou spálňou. Spálňa 5 je určená na jednolôžko alebo pracovňu. Spálňa 4 je hlavná spálňa s klimatizáciou a prístupom na veľkú terasu. Má tiež krb, veľkú šatníkovú skriňu, plne vybavenú kúpeľňu so sprchovacím kútom, vaňou a umývadlom. Na tomto poschodí máme aj kúpeľňu s vaňou a sprchovacím kútom.

Ak chcete skutočne oceniť, čo táto nehnuteľnosť ponúka, musíte nás navštíviť, zavolať nám a dohodnúť si stretnutie.

Zátoka Mazarron je ideálna pre ľudí, ktorí milujú vodné športy a oveľa viac, ako napríklad plachtenie, rybolov alebo potápanie. Mazarron je jednou z tradičných slnečných a plážových destinácií regiónu Murcia, ktorý má viac ako 35 km pobrežia, z ktorého väčšina je nedotknutá. Mnohé z pláží v Mazarronskom zálive boli ocenené Modrou vlajkou za kvalitu kúpania a služieb.

Pláže v Mazarrone získali certifikát kvality Q pre tieto pláže: Bolnuevo Beach, Playa del Castellar, Nares, Playa de Rihuete.

Počet podlaží
2
Dispozícia
6+kk
Plocha
600 m2
Pozemok
599 m2
Úžitková plocha
598 m2
Terasa
Áno
Garáž
Áno
Zastavaná plocha
595 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
240 m
Lekár
170 m
Kaviareň
120 m
Reštaurácia
130 m
Bar
60 m
Škola/škôlka
210 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00