Krásny, svetlý apartmán s 3 spálňami, Mazarron, Španielsko

Puerto de Mazarrón, Španielsko – ID 5472
89,995 €
Plocha 72 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 2/2
More 1 300 m
Stav K nastěhovanie

Ponúkame vám tento plne zariadený byt v centre mesta s dvoma spálňami kúpeľňou a nízkou údržbou. Apartmán sa nachádza v pešej vzdialenosti od barov, reštaurácií a v blízkosti miestnych pláží, čo z neho robí ideálnu lokalitu. Hlavné bezpečné vstupné dvere vedú do spoločnej vstupnej chodby so schodiskom do bytu. Do bytu sa vchádza cez vstupné dvere vedúce do chodby, ktorá vedie do priestrannej svetlej a vzdušnej obývacej izby/jedálne s terasovými dverami s výhľadom na miestnu oblasť a vzdialené hory, ideálnej na stolovanie pod holým nebom alebo na relaxáciu a vychutnávanie si stredomorského životného štýlu. Obývaciu izbu oddeľuje od otvorenej kuchyne s radom nástenných a spodných skriniek a veľkým množstvom pracovnej dosky raňajkový bar. K dispozícii je aj chladnička s mrazničkou, elektrická rúra s plynovou varnou doskou a mikrovlnná rúra. Z hlavnej chodby vedie praktická technická miestnosť, ktorá je vybavená práčkou a je ideálna na skladovanie a nachádza sa v nej aj kotol. V kúpeľni je vaňa, nízko položená toaleta, bidet a umývadlo so zrkadlom. Z obývacej izby vedú dve veľké spálne, obe sú dvojlôžkové so vstavanými skriňami. Hlavná spálňa má balkón Juliet a stropný ventilátor. Ide o ideálnu nehnuteľnosť na prenájom alebo uzamknutie a opustenie rekreačného domu či hlavného bydliska. Čaká len na to, aby ste mu vtlačili vlastnú pečať. Zátoka Mazarron je ideálna pre milovníkov vodných športov a mnohých ďalších aktivít, ako je plachtenie, rybolov alebo potápanie. Mazarron je jednou z tradičných slnečných a plážových destinácií regiónu Murcia, ktorý má viac ako 35 km pobrežia, z ktorého je väčšina nedotknutá. Mnohé pláže v zálive Mazarron boli ocenené Modrou vlajkou za kvalitu kúpania a služieb. Pláže a destinácie prímorského mesta Puerto de Mazarron sú preto ideálnym miestom na strávenie dovolenky.

Vážení klienti, vzhľadom na súčasnú situáciu vykonávame prehliadky online prostredníctvom živého vysielania. Celý proces prevodu vlastníckeho práva môžeme zorganizovať a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu.

Podlažie
2
Počet podlaží
2
Dispozícia
3+kk
Plocha
72 m2
Úžitková plocha
72 m2
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
50 m
Lekár
460 m
Kaviareň
120 m
Reštaurácia
120 m
Bar
120 m
Škola/škôlka
100 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00