Krásny rodinný dom v komplexe Pirin Golf, súkromná sauna a garáž, úchvatný výhľad na hory, Bansko

Bansko, Bulharsko – ID 5377
620,000 €
Plocha 307 m2
Dispozícia 4+kk
Zjazdovka 12 000 m
Stav K nastěhovanie
Ponúkame na predaj luxusný dom v novej štvrti, ktorá bude pozostávať len z rodinných domov, v komplexe Pirin Golf SPA & Country Club v Bansku, Bulharsko. Objekt "House Mountain" dokonale splýva s okolitou prírodou a ponúka neuveriteľný výhľad na golfové ihrisko a pohorie Pirin. Hora má vlastnú saunu, garáž s priamym prístupom a vysoké stropy. Dom má veľkorysú rozlohu 307 m2. Dispozícia - priestranná obývacia izba s krbom, jedáleň, kuchyňa, tri spálne so samostatnými kúpeľňami a ďalšia toaleta. Okrem toho má každý dom dve priestranné terasy, z ktorých jedna je vybavená grilom, kde si môžete vychutnať príjemný odpočinok po dlhom dni na golfovom ihrisku alebo na svahu. Každá miestnosť je vybavená samostatným regulátorom na výber teploty. Dom má vlastný dvor obklopený vysokou vegetáciou, ktorá zaručuje vaše súkromie. Každá miestnosť v dome je vybavená individuálnym regulátorom teploty. Dom sa predáva kompletne zariadený. Exteriér a interiér sú úplne v súlade s typickým horským štýlom - drevo a kameň. Poplatok za údržbu je 14 €/m2 ročne. Domy sa predávajú "zelené". Lehota výstavby, kolaudácie a kompletného vybavenia je stanovená na 13+3 mesiace od zloženia zálohy. Dvory k jednotlivým domom majú od 630 m2 do 1100 m2. Možnosť predaja na splátky na 1 rok.
Golf je s viac ako 4 miliónmi registrovaných hráčov jedným z najtradičnejších športov na starom kontinente. Pirin Golf & Country Club ponúka dve zo 100 najlepších golfových ihrísk v kontinentálnej Európe a je súčasťou European Tour Destinations. Golfové ihriská Ian Woosnam a Pirin Pine, ktoré sa nachádzajú na pozadí vysokého pohoria Pirin, vystihujú, čo znamená hrať golf v horách. Komplex je vzdialený hodinu cesty od medzinárodného letiska Sofia a niekoľko minút od obľúbeného lyžiarskeho strediska Bansko. Pirin Golf & Country Club hostí viac ako 40 turnajov ročne, medzi ktoré patria napríklad Macedonian Amateur Open WAGR, Turkish Airlines, Volvo, AUBG (Americká univerzita v Bulharsku), BDO a mnohé ďalšie.
Doprajte si špičkové služby a nakupovanie v Pirin Golf Hotel & Spa
Pirin Golf Hotel and Spa je obklopený borovicami a zahŕňa 2 golfové ihriská, driving range, golfovú akadémiu, 7 bazénov, 2 supermarkety, piano bar, fitnescentrum, squash, biliard, stolný tenis, 7 vonkajších areálov pre deti, pekáreň, športový obchod, lyžiarsku školu a obchod s oblečením.
Lyžiarsky vlek Bansko sa nachádza 12 km od hotela Pirin Golf Hotel and Spa. Počas lyžiarskej sezóny hotel ponúka bezplatnú 10-minútovú kyvadlovú dopravu na zjazdovky každú hodinu počas dňa. V lete je k dispozícii aj bezplatná kyvadlová doprava golfovými vozíkmi, ktoré môžu hostí prevážať po areáli.
Niečo viac o Bansku:
Mesto sa nachádza v nadmorskej výške 927 metrov, v údolí, kde sa stretávajú tri pohoria - Pirin, Rodopy a Rila.
Na jednej strane Rodopy, na druhej Rila s najvyšším vrchom Balkánskeho polostrova Musala (2925 m) a na tretej Pirin.
Mesto Bansko je hlavným administratívnym a kultúrno-ekonomickým centrom regiónu.
Nachádza sa 161 km južne od letiska Sofia a 56 km juhovýchodne od Blagoevgradu, s ktorým má dobré spojenie.
Bansko je obľúbenou destináciou, pretože sa nachádza v blízkosti Grécka - len 140 km od Egejského mora. 6 km od Banska sa nachádzajú horúce minerálne pramene.
Pretože Bansko má všetko!

Zimná turistika
Podľa európskeho prieskumu lyžiarskych stredísk v Európe je Bansko jedným z najobľúbenejších stredísk. Strediská sú zaradené do šiestich kategórií podľa dĺžky zjazdoviek. So zjazdovkami od 51 do 100 km je Bansko na prvom mieste! Je najlacnejším strediskom v tejto kategórii skúmaných stredísk. 75 km profesionálne upravených a spoľahlivo udržiavaných zjazdoviek, dobrá lyžiarska škola a lyžiarom a snowboardistom k dispozícii lyžiareň.
27 km moderných vysokokapacitných lanoviek prepraví hostí rýchlo a pohodlne na zjazdovky, ktoré sú dokonale upravené a bezchybne vybavené.
Lyžiarska oblasť má celkovo 17 značených tratí s celkovou dĺžkou 65 km, z toho 9 km tvoria lyžiarske cesty. Bansko ponúka jedinečnú príležitosť na 16 km dlhý nepretržitý zjazd. Posledných 7 km zjazdovky, ktorá spája lyžiarske stredisko s mestom Bansko, je vybavených 40 delami na umelé zasnežovanie a osvetlením na večerné lyžovanie.
Celkový počet vlekov je 23 - sedem sedačiek, z toho dve nové, šesť vlekov a desať detských vlekov. K dispozícii sú nové detské výťahy a škôlka.
Letná turistika
Pre potreby letnej turistiky v Národnom parku Pirin bolo vytvorených 13 hlavných a 17 vedľajších horských trás. Horolezectvo je povolené na 6 miestach. Vo vysokohorskej časti pohoria sa v lete nachádza osem horských chát a päť útulní. Okrem toho sa organizujú výlety do kláštorov Rila a Rožen, Melnik, medvedí park v Belići, dedina Trigrad, jaskyňa "Čertovo hrdlo" a ďalšie pamiatky a krásne miesta; horská turistika v Pirine, jazda na koni v Rile, cyklistika, rafting, safari, offroad a paintball.

Pravidelné podujatia:
Preteky Svetového pohára v alpskom lyžovaní na trati "Alberto Tomba".
Od decembra do apríla sa tu koná množstvo zimných podujatí - súťaže v alpskom lyžovaní, snowboardingu, biatlone.
Júl - letný divadelný festival
August - Medzinárodný jazzový festival
September - Pirin Folk Bulharsko - Bansko. Medzinárodný festival bulharských ľudových piesní
November - Bansko Film Fest - Medzinárodný festival horských filmov.
Bansko je najnovšie bulharské zimné lyžiarske stredisko a možno aj najkrajšie. V posledných rokoch prilákalo letovisko značné zahraničné investície, ktoré umožnili výrazné zlepšenie infraštruktúry a služieb pre voľný čas.
Podnikanie v oblasti cestovného ruchu je hlavnou oblasťou strategického významu pre sociálno-ekonomický rozvoj mesta Bansko. Rastúci objem investícií do cestovného ruchu viedol k vytvoreniu nových pracovných miest v službách cestovného ruchu a niekoľkonásobne viac v stavebníctve. V posledných rokoch tu bolo postavených viac ako sto hotelov, od malých rodinných hotelov až po luxusné kúpele.
V lyžiarskom stredisku sa vybuduje druhá lanovka a 30 miliónov eur sa investuje do golfového ihriska. Miestny priemysel je zastúpený malými dielňami v oblasti spracovania dreva a odevov, mnohými firmami v oblasti obchodu a služieb, hotelov a reštaurácií, poľnohospodárstva. Spracovatelia dreva a remeselníci sú prepojení v dcérskej organizácii, keďže veľká časť ich produkcie (nábytok) je určená na vývoz. Rozvoj tohto odvetvia a investičná politika malých a stredných podnikov v drevospracujúcom priemysle prechádza dynamickým vývojom a flexibilitou.
Poľnohospodárstvo - využíva sa približne 20 % ornej pôdy. Pestujú sa tu najmä zemiaky a tabak. Chovajú sa tu najmä kravy, kozy a ovce.
Vážení klienti, vzhľadom na súčasnú situáciu vykonávame prehliadky online prostredníctvom živého vysielania. Celý proces prevodu vlastníckeho práva môžeme zorganizovať a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu.
Počet podlaží
1
Dispozícia
4+kk
Plocha
307 m2
Pozemok
800 m2
Úžitková plocha
307 m2
Terasa
Áno
Garáž
Áno
Zastavaná plocha
307 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
6 km
Lekár
6 km
Kaviareň
80 m
Reštaurácia
0 m
Bar
130 m
Škola/škôlka
80 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00