Krásny dom v blízkosti mora aj Burgasu, Bryastovets

Bryastovets, Bulharsko – ID 10182
177,000 €
Plocha 155 m2
Dispozícia 4+kk
More 15 000 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame vašej pozornosti krásny a priestranný rodinný dom len 15 km od Burgasu a mora. Dom o dispozícii 4 + kk, o ploche 155m2 má dve podlažia a pozemok o ploche 720m2.

Dispozícia: obývacia izba s kuchynským kútom, tri spálne, kúpeľňa s toaletou, balkón a terasa. Pod zastrešenou terasou nájdete gril, ponúka sa tak skvelý priestor na relax alebo oslavy s rodinou. Je tu dostatok miesta aj pre bazén alebo vírivku.

My z MOJA NEHNUTEĽNOSŤ U MORE Vám ponúkame bezkonkurenčné množstvo kvalitných a overených nehnuteľností. My vám pomôžeme aby ste investovali do správnej nehnuteľnosti, podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme Bulhari a Pôsobíme v Bulharsku celoročne. Naša firma Vám vie zaistiť kúpu, prenájom a celkovú správu nehnuteľnosti a popredajné služby na Bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalšie.

O správu nehnuteľnosti sa staráme od A do Z. Na nás sa môžete spoľahnúť vo všetkých ohľadoch.

Kúpou náš vzťah nekončí, ale iba začína.

Team MNM

Burgas je najväčšie mesto juhovýchodného Bulharska a druhým najväčším na bulharskom pobreží Čierneho mora a so svojou rozlohou 253 644 km² je tiež jedným z najväčších v krajine. Podľa posledného sčítania ľudu NSI k 31. decembru 2015 má 203 017 obyvateľov, čo z neho robí štvrté najväčšie mesto v krajine. Niekoľko prírodných rezervácií a chránených oblastí, staroveké a stredoveké dediny, Čierne more a každoročné festivaly priťahujú mnoho turistov. Burgas, ktorý sa nachádza na najzápadnejšom bode Čierneho mora, dal svoje meno rovnomennej zátoke, ktorá je najväčšia a najčlenitejšia na bulharskom čiernomorskom kontinente. Mesto je obklopené Burgaskými jazerami - Burgasko, Atanasovsko a Mandrensko a na východe Čiernym morom.

Medzi prvých obyvateľov regiónu patria Thrákovia, ktorí okolo 6. storočia pred n. l. vytvorili na území dnešného Burgasu spolu s blízkymi mestami Apolonia rad osád s blízkymi mestami Apollonia, Mesembria, Anchialo. Klíma v Burgase a regióne je charakterizované ako vlhké subtropické s morským a kontinentálnym vplyvom. Priemerná teplota vzduchu v lete dosahuje v júli 26.7 °C, s tým, že maximálne denné teploty nad 20 °C sa vyskytujú až do novembra. Priemerný mesačný počet hodín slnečného svitu dosahuje 328,6. V zimách je viditeľný kontinentálny vplyv, ale v porovnaní s vnútrozemím zostáva zima oveľa miernejšia a na sneh sú pomerne riedke. Budúci rozvoj mesta súvisí s otvorením Burgasu mori a jazerám. V tejto súvislosti je diskutovaný projekt Super Burgas. Pripravovaný projekt na verejnú cyklistickú dopravu, na odstránenie hustej dopravy z centrálnej časti mesta, na obnovu ostrova svätej Anastázie a mosta, rovnako ako na rehabilitáciu historického centra, už bol realizovaný. implementované. V roku 2012 boli v Burgase otvorené dve obchodné centrá. Chystá sa otvorenie multifunkčnej športovej haly a pobrežnej asfaltovej cesty spájajúcej Burgas s novou štvrťou Kjóšeto a štvrťou Sarafovo.

Počet podlaží
2
Dispozícia
4+kk
Plocha
155 m2
Pozemok
720 m2
Úžitková plocha
155 m2
Terasa
Áno
Balkón
Áno
Zastavaná plocha
155 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
7 km
Lekár
6 km
Kaviareň
7 km
Reštaurácia
6 km
Bar
220 m
Škola/škôlka
3 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00