krásny dom s veľkým pozemkom, tichá lokalita, Aledo, Španielsko

Aledo, Španielsko – ID 7002
189,000 €
Plocha 25958 m2
Dispozícia 4+kk
More 50 000 m
Stav K nastěhovanie

Ponúkame vám krásny vidiecky dom s rozlohou 147 m s 3 spálňami a 2 kúpeľňami, vírivkou a dostatkom priestoru na inštaláciu vlastného súkromného bazéna, ktorý sa nachádza v meste Aledo v Murcii. Nehnuteľnosť sa nachádza na vyvýšenom pozemku s rozlohou 25 958 m2, ktorý je čiastočne oplotený a ponúka krásnu upravenú záhradu s množstvom stromov, kríkov a výberom olivovníkov. Nehnuteľnosť ponúka nádherný panoramatický výhľad na okolité hory, krajinu a nachádza sa v blízkosti samotnej dediny.

Pri vstupe na pozemok máte k dispozícii štrkovú príjazdovú cestu s prístreškom pre auto a vonkajším skladom. Z boku sa nachádza krásna vonkajšia kuchyňa s grilom a vonkajšia technická miestnosť. Krytá terasa s výhľadom do záhrady a na hory je čiastočne zasklená a má krásny drevený trámový strop. Je to veľmi pokojné miesto na oddych a stolovanie pod holým nebom. Pri vstupe do domu máme k dispozícii priestranný otvorený obývací a jedálenský priestor s krbom na drevo. Majitelia pristavili bočnú prístavbu, ktorá je teraz veľkou kuchyňou/jedálňou vo vidieckom štýle s množstvom úložného priestoru a pracovnou plochou obloženou dlaždicami. Odtiaľto sú dvere, ktoré vedú do záhrady a na príjazdovú cestu, a bočné schody, ktoré vedú na veľkú strešnú terasu s nádherným výhľadom. Mimo kuchyne máme na prízemí spálňu/kanceláriu s voľne stojacou skriňou a je plne zariadená. Vedľa otvorenej obývačky/jedálne máme priestrannú kúpeľňu so sprchovacím kútom a dokončenú v modernom štandarde.

Z obývačky vedú schody na horné poschodie, kde máme ďalšie dve spálne a kúpeľňu. Hlavná spálňa je veľmi priestranná s voľne stojacimi skriňami a šatňou. Táto spálňa má nad posteľou strešné okno, ktoré je skvelé na počítanie hviezd pred spaním. Ďalšia spálňa má tiež voľne stojace skrine a tiež strešné okno. Kúpeľňa na poschodí je tiež veľmi priestranná a ponúka vaňu a sprchovací kút so sklenenou zástenou.

Vonku máme letnú kuchyňu s grilom a veľkú drevenú pergolu s výhľadom na hory; aké nádherné posedenie, kde si môžete posedieť a relaxovať a zároveň si užívať stredomorský životný štýl. K dispozícii je aj veľký drevený prístrešok, v ktorom môžete uskladniť záhradný nábytok a vankúše.

Objekt je napojený na elektrinu a voda je napojená na súkromnú vodárenskú spoločnosť.

Poloha Aleda v prírodnom parku Sierrra Espu a prirodzene znamená, že Aledo sa nachádza v oblasti s veľkou malebnosťou, ktorú si milovníci prírody, ktorí navštívia túto oblasť, určite vychutnajú.

Počet podlaží
2
Dispozícia
4+kk
Plocha
25958 m2
Pozemok
25958 m2
Úžitková plocha
147 m2
Terasa
Áno
Zastavaná plocha
147 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
6 km
Lekár
10 km
Kaviareň
7 km
Reštaurácia
910 m
Bar
6 km
Škola/škôlka
6 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00