Krásny a plne vybavený apartmán s 1 spálňou v Magnolia Residence 2, Slnečné pobrežie.

Sunny Beach, Bulharsko – ID 8443
Plocha 39 m2
Dispozícia 1+kk
Podlažie 2/5
More 550 m
Poplatok za služby 10 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame vám zariadený apartmán 1+kk v komplexe Magnolia Residence v severozápadnej časti Slnečného pobrežia. Celková plocha bytu je 39 m2 a nachádza sa na druhom poschodí z piatich poschodí. Pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby s kuchynským kútom, kúpeľne s WC a balkóna. Vzdialenosť od mora je len 550 metrov. Komplex má bohaté vybavenie, ktoré vám spríjemní pobyt. Príjemné a tiché miesto. Kvalita dokončovacích prác je viditeľná v každom detaile budovy. Poplatok za údržbu je 10 €/m2 ročne. Magnolia Residence ponúka majiteľom a ich hosťom bazén, relaxačnú zónu, udržiavané zelené plochy, 24-hodinovú ochranu. Všetka občianska vybavenosť je v pešej dostupnosti a 300 m od komplexu sa nachádza autobusová stanica Strandža. Verejné parkovisko je k dispozícii priamo na mieste. Moderné letovisko Slnečné pobrežie poteší svojich hostí množstvom miest na oddych a zábavu - početné reštaurácie, exotické nočné kluby, moderné diskotéky a luxusné kaviarne.

My v MOJE REAL ESTATE U MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Slnečné pobrežie je najväčšie hotelové stredisko v Bulharsku, je dlhé niekoľko kilometrov a leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej oblasti, krásna 8 km dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným zostupom do mora a blízkosť historického Nesebaru robia zo Slnečného pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čierneho mora. Dopravu v letovisku zabezpečujú minivláčiky a pravidelné autobusové spojenie s okolitými mestami.

Slnečné pobrežie je ideálnym miestom na strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom atrakcií pre deti. Mladí ľudia si tiež užijú množstvo možností zábavy.

Letovisko má živú pobrežnú promenádu, ktorá sa tiahne po celej dĺžke pláže takmer až do Nesebaru. Lemuje ju množstvo kaviarní, stánkov a útulných reštaurácií. Počas letnej sezóny sa tu koná množstvo festivalov, koncertov a iných kultúrnych podujatí. Veľmi obľúbené sú aj prechádzky po krásne osvetlených kolonádach. V posledných rokoch prešla väčšina hotelov výraznou modernizáciou a v mnohých známych turistických strediskách v Stredomorí nemajú konkurenciu.

Hlavnou atrakciou letoviska je však pláž - osem kilometrov jemného svetlého piesku. Prístup do vody je veľmi pozvoľný, vhodný pre neplavcov a malé deti, ktoré sa tu môžu bezpečne hrať.

Za zmienku stojí aj miestny aquapark Action, ktorý je určený pre všetky generácie. Nachádza sa tu množstvo šmykľaviek, tobogánov, bazénov, víriviek, detských bazénov, kaviarní, reštaurácií, pizzerií, cukrární, barov pri bazéne a mnoho ďalších atrakcií.

Podlažie
2
Počet podlaží
5
Dispozícia
1+kk
Plocha
39 m2
Úžitková plocha
34 m2
Balkón
Áno
Bazén
Bazén
Parkovanie
Áno
Recepcia
Recepcia
Reštaurácia
Reštaurácia
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
180 m
Lekár
490 m
Kaviareň
260 m
Reštaurácia
170 m
Bar
260 m
Škola/škôlka
1 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00