Krásny 2+kk, s výhľadom na more, Top lokalita, 200 m od mora, Sveti Vlas

Sveti Vlas, Bulharsko – ID 4484
72,000 €
Plocha 58 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 6/7
More 200 m
Poplatok za služby 600 € za rok
Stav K nastěhovanie

Apartmán s 2 spálňami zariadený vo vintage štýle s jedinečným výhľadom na more v komplexe Capriz, Sveti Vlas, Bulharsko. Byt má celkovú rozlohu 57,91 m2 a nachádza sa na šiestom poschodí zo siedmich poschodí. Dispozícia: obývacia izba s kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa s WC a balkón s krásnym výhľadom na more. Cena je vrátane nábytku a zariadenia Bdle aktuálnych fotografií. Komplex "Capriz" sa nachádza v južnej časti mesta Sveti Vlas, 200 metrov od jachtového prístavu a pláže, v druhej línii k moru. Budova má dva vchody, 50 apartmánov, výťah, kaviareň, päť obchodov, bazén 111 m2, podzemnú garáž pre 21 áut. Poplatok za údržbu je 600 € ročne. Veľmi zaujímavá ponuka, odporúčame! Kombinácia morského a horského vzduchu, absencia priemyselných podnikov, poloha v blízkosti mesta Nesebar, ktoré je uznané UNESCO ako svetové kultúrne dedičstvo, výhodná komunikácia, možnosť poľovníctva, rybolovu, vínnej a lesnej turistiky, robí toto miesto jedinečným.

Vybavenie komplexu a okolia:

bazén

reštaurácia

terénne úpravy

parkovisko

obchody

bezpečnostný dohľad

kúpeľné centrum

Amfiteáter

Zdravotné stredisko

My v spoločnosti MY REAL ESTATE U MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek tak, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Sveti Vlas je príjemné mesto na úpätí Starej planiny, 4 km od Slnečného pobrežia. Vzdialenosť od tohto letoviska je naozaj zanedbateľná. Vďaka rozvoju v obľúbenom a hojne navštevovanom Slnečnom pobreží nebude trvať dlho a obe mestá budú prepojené. Oblasť známa ako Sveti Vlas má pomerne zaujímavú históriu, ale z hľadiska cestovného ruchu na svoje slávne časy určite ešte len čaká. Letovisko Sveti Vlas sa nachádza približne 13 kilometrov od mesta Nesebar, ktoré je známe medzi turistami aj milovníkmi zaujímavých pamiatok. Sveti Vlas je pokojnejšie letovisko bez veľkej masy turistov. Pláže sú úzke a menej preplnené ako na Slnečnom pobreží.

V mestečku sa nachádza niekoľko menších pláží, piesočnatých aj kamienkových. More je tu čisté a vstup do mora pozvoľný.

Pláž v letovisku Sveti Vlas je orientovaná na juh. Piesok je jemný a zlatistý, ale v oblasti sa nachádzajú aj romantické kamenisté pláže. Jedinečná kombinácia čistého horského vzduchu, morskej klímy a krásnej prírody. Letné dni sa vyznačujú pokojnými ránami a pomerne chladnými, neuveriteľne príjemnými popoludniami. Jedinečná dlhá, teplá a pokojná jeseň. V posledných rokoch sa v polovici decembra vyskytli teploty 15 stupňov. Zima tu netrvá dlhšie ako mesiac. Ideálna voľba na celoročné vyžitie, klíma sa ukazuje ako veľmi priaznivá pre ľudské zdravie.

Vďaka tomu, že sa mesto nachádza na svahu, môžete navštíviť zalesnené hory a urobiť si príjemnú prechádzku. Ceny sú tu veľmi prijateľné. Príjemné počasie v kombinácii s vlhkejším morským vzduchom sú ideálne pre každého, kto si chce užiť príjemnú dovolenku v prostredí, ktoré rozhodne nie je tak preplnené ako Slnečné pobrežie. Pre týchto turistov ponúka Sveti Vlas príjemnú alternatívu. Môžete tu nasávať jedinečnú atmosféru a tiež si vychutnať povestnú pohostinnosť miestnych obyvateľov. Sveti Vlas je ideálnym miestom pre tých, ktorí chcú stráviť pokojnú dovolenku v krásnej prírode, a tiež pre rodiny s deťmi.

Podlažie
6
Počet podlaží
7
Dispozícia
2+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
58 m2
Úžitková plocha
51 m2
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
30 m
Lekár
1 km
Kaviareň
180 m
Reštaurácia
60 m
Bar
260 m
Škola/škôlka
300 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00