Krásny 2-izbový apartmán v prvej línii a 20 metrov od pláže, v komplexe Majestic, Slnečné pobrežie

Sunny Beach, Bulharsko – ID 4729
71,000 €
Plocha 79 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 5/7
More 20 m
Poplatok za služby 11 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Letná sezóna
Ponúkame krásny 2-izbový apartmán s rozlohou 79 m2, ktorý sa nachádza na piatom poschodí zo siedmich poschodí v komplexe Majestic na Slnečnom pobreží v Bulharsku. Dispozícia- chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa s WC, balkón prístupný z oboch izieb. Okná oboch izieb a balkón sú orientované na západ. Vzdialenosť od pláže je 20 metrov, komplex v prvej línii. V komplexe sú vám a vašim hosťom k dispozícii:
4 jedinečné reštaurácie: hlavná reštaurácia so 600 miestami, hlavná reštaurácia s terasou so 150 miestami, tematická reštaurácia (A la carte) s 300 miestami, reštaurácia pri bazéne s 500 miestami vo vnútri a 250 miest vonku v tieni stromov.
Konferenčná miestnosť
herňa pre dospelých (biliard, šach, backgammon atď.)
Park
Spa centrum (fitnes, turecká sauna, fínska sauna, masáže, vírivka)
Salón krásy (kaderníctvo, kozmetický salón)
Parkovisko
4 bary: lobby bar - 800 miest, bar na terase - 500 miest, lobby bar - 120-150 miest, bar pri bazéne - 175-200 miest
bazén: hlavný bazén, solárium, detský bazén
Detský kútik: miniklub (materská škola)
Hobby klub (remeselná dielňa)
Detské ihrisko
Športový areál: multifunkčné ihrisko, tenisový kurt, ihrisko na plážový volejbal. Poplatok za údržbu je 11 €/m2 ročne.
Veľmi dobrá ponuka, odporúčame!
My v spoločnosti MOJE VLASTNÍCTVO NA VÍKEND vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a pôsobíme v Bulharsku po celý rok. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.
Slnečné pobrežie je najväčšie hotelové stredisko v Bulharsku, je dlhé niekoľko kilometrov a leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej oblasti, krásna 8 km dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným zostupom do mora a blízkosť historického Nesebaru robia zo Slnečného pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čierneho mora. Dopravu v letovisku zabezpečujú minivláčiky a pravidelné autobusové spojenie s okolitými mestami.
Slnečné pobrežie je ideálnym miestom na strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom atrakcií pre deti. Mladí ľudia si tiež užijú množstvo možností zábavy.
Letovisko má živú pobrežnú promenádu, ktorá sa tiahne po celej dĺžke pláže takmer až do Nesebaru. Lemuje ju množstvo kaviarní, stánkov a útulných reštaurácií. Počas letnej sezóny sa tu koná množstvo festivalov, koncertov a iných kultúrnych podujatí. Veľmi obľúbené sú aj prechádzky po krásne osvetlených kolonádach. V posledných rokoch prešla väčšina hotelov výraznou modernizáciou a v mnohých známych turistických strediskách v Stredomorí nemajú konkurenciu.
Hlavnou atrakciou letoviska je však pláž - osem kilometrov jemného svetlého piesku. Prístup do vody je veľmi pozvoľný, vhodný pre neplavcov a malé deti, ktoré sa tu môžu bezpečne hrať.
Za zmienku stojí aj miestny aquapark Action, ktorý je určený pre všetky generácie. Nachádza sa tu množstvo šmykľaviek, tobogánov, bazénov, víriviek, detských bazénov, kaviarní, reštaurácií, pizzerií, cukrární, barov pri bazéne a mnoho ďalších atrakcií.
Podlažie
5
Počet podlaží
7
Dispozícia
2+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
79 m2
Úžitková plocha
64 m2
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
250 m
Lekár
1 km
Kaviareň
810 m
Reštaurácia
80 m
Bar
150 m
Škola/škôlka
2 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00