Krásne štúdio s balkónom, skvelé vybavenie komplexu, Slnečné pobrežie

Sunny Beach, Bulharsko – ID 5388
50,000 €
Plocha 40 m2
Dispozícia 1+kk
Podlažie 4/6
More 600 m
Poplatok za služby 600 € za rok
Stav K nastěhovanie

Ponúkame vám útulný apartmán s 1 spálňou o rozlohe 40 m2, ktorý sa nachádza na štvrtom poschodí zo šiestich poschodí v komplexe Sweet Homes 1 na Slnečnom pobreží v Bulharsku. Dispozícia je vstupná chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, kúpeľňa s WC, terasa s výhľadom na bazén. Cena je vrátane všetkého nábytku a zariadenia podľa aktuálnych fotografií.

Komplex sa nachádza 600 metrov od pláže a 900 metrov od aquaparku Action. V pešej vzdialenosti od všetkej infraštruktúry a zábavy.

Majitelia a ich hostia sú k dispozícii v komplexe:

- Jedinečný park v borovicovom háji

- Vonkajšie športové zariadenia

- Opravy terénnych úprav

- Vonkajší bazén s vodopádom, relaxačné zóny

- Detský bazén

- Detské ihrisko

- Vonkajšie posedenie s pergolami

- Priestor na grilovanie

- Recepcia

- 24-hodinová a celoročná ochrana a kamerový dohľad

- Prístup na internet v celom objekte

- Káblová televízia

- Parkovisko

Poplatok za údržbu je 600 EUR ročne. Veľmi dobrá ponuka, odporúčame!

V našej spoločnosti MOJA NEHNUTEĽNOSŤ NA MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a pôsobíme v Bulharsku po celý rok. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Slnečné pobrežie je najväčšie hotelové stredisko v Bulharsku, je dlhé niekoľko kilometrov a leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej oblasti, krásna 8 km dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným zostupom do mora a blízkosť historického Nesebaru robia zo Slnečného pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čierneho mora. Dopravu v letovisku zabezpečujú minivláčiky a pravidelné autobusové spojenie s okolitými mestami.

Slnečné pobrežie je ideálnym miestom na strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom atrakcií pre deti. Mladí ľudia si tiež užijú množstvo možností zábavy.

Letovisko má živú pobrežnú promenádu, ktorá sa tiahne po celej dĺžke pláže takmer až do Nesebaru. Lemuje ju množstvo kaviarní, stánkov a útulných reštaurácií. Počas letnej sezóny sa tu koná množstvo festivalov, koncertov a iných kultúrnych podujatí. Veľmi obľúbené sú aj prechádzky po krásne osvetlených kolonádach. V posledných rokoch prešla väčšina hotelov výraznou modernizáciou a v mnohých známych turistických strediskách v Stredomorí nemajú konkurenciu.

Hlavnou atrakciou letoviska je však pláž - osem kilometrov jemného svetlého piesku. Prístup do vody je veľmi pozvoľný, vhodný pre neplavcov a malé deti, ktoré sa tu môžu bezpečne hrať.

Podlažie
4
Počet podlaží
6
Dispozícia
1+kk
Plocha
40 m2
Úžitková plocha
35 m2
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
220 m
Lekár
300 m
Kaviareň
100 m
Reštaurácia
60 m
Bar
220 m
Škola/škôlka
300 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00