Krásna vila v rezorte prvej línie so súkromnou záhradou a bazénom. Garantovaný výnos, Kapverdy

Santa Maria, Kapverdy – ID 4141
325,000 €
Plocha 72 m2
Dispozícia 3+kk
More 100 m
Stav K nastěhovanie
Jedinečná investičná príležitosť! Garantovaný výnos s možnosťou využitia päť týždňov v roku! V čase vlastného užívania pre seba alebo svojich hostí majiteľ neplatí energie, bazény, relaxačné zóny, ležadlá a slnečníky na pláži! Bezplatné prehliadky na mieste! 47 týždňov ročne kompletný prenájom manažment. Žiadne poplatky za údržbu za predpokladu, že uzatvoríte zmluvu o prenájme so správcovskou spoločnosťou! Výber ďalších nehnuteľností rôznych veľkostí a dispozícií v tomto a sesterských strediskách. Ceny od 140 000 €! Konkrétna opisovaná nehnuteľnosť je nádherná vila v prvej línii v 5* rezorte Melia Dunas na ostrove Sal na Kapverdských ostrovoch. Vila je dvojpodlažná, má súkromnú záhradu s rozlohou 113,18 m2 a súkromný bazén s rozlohou 15,71 m2.
Dispozícia -
prvé poschodie: vstupná hala, priestranná obývacia izba s kuchynským kútom so vstupom na terasu a do dvora, spálňa, terasa, technická miestnosť, kúpeľňa s WC.
Druhé poschodie- priestranná spálňa, kúpeľňa s WC, krásna, priestranná terasa s jacuzzi.
Cena zahŕňa všetok nábytok a vybavenie. Na požiadanie zašleme pôdorys a dohodneme online alebo klasickú obhliadku.
Kapverdy sú tropickým rajom uprostred Atlantického oceánu s 10 ostrovmi pri západnom pobreží Afriky. Vďaka 350 slnečným dňom v roku sa tu teploty trvalo pohybujú medzi 25 a 30 °C a voda je krištáľovo čistá. Nehrozia tu hurikány, zemetrasenia, sopky ani iné podobné nebezpečenstvá. Kapverdy sa riadia heslom "No Stress" a ich uvoľnený životný štýl z nich robí ideálnu dovolenkovú destináciu. Záujem o cestovanie na Kapverdy sa od roku 2000 zvýšil o 115 % a očakáva sa, že do roku 2024 sa ešte zdvojnásobí. Za prosperujúci cestovný ruch čiastočne vďačia Kapverdy vysokej úrovni pohostinnosti a celoročnému ideálnemu podnebiu na kúpanie. Rýchlo rastúci záujem o túto destináciu viedol k vysokému dopytu po kvalitnom ubytovaní, ktorý často prevyšuje ponuku. Okrem rastúceho cestovného ruchu sa Kapverdy tešia prosperite aj vďaka stabilnej, demokratickej vláde a jasnej stratégii rozvoja.
Počet podlaží
2
Dispozícia
3+kk
Plocha
72 m2
Pozemok
149 m2
Úžitková plocha
72.04 m2
Terasa
Áno
Balkón
Áno
Bazén
Áno
Zastavaná plocha
72.04 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
2 km
Lekár
2 km
Kaviareň
270 m
Reštaurácia
130 m
Bar
170 m
Škola/škôlka
320 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00