Krásna vila a súkromný bazén s výhľadom na more

Hanioti , Grécko – ID 9098
570,000 €
Plocha 1000 m2
Dispozícia 5+kk
More 1 100 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Táto moderná vila sa nachádza v exkluzívnej lokalite Hanioti, len pár minút od centra mesta a všetkých obľúbených piesočnatých pláží s čistou vodou Táto komunita je centrom občianskej vybavenosti a je tiež obklopená prestížnymi butikmi a úžasnými tavernami špecializujúcimi sa na grécku kuchyňu. Vila poskytuje súkromie, je uzatvorená a zaručuje bezpečnosť a pokojné letné dni. Dom sa môže pochváliť 130 m obytnej plochy so 4 spálňami, 2 kompletnými kúpeľňami, nadrozmernou obývacou izbou a otvorenou koncepčnou kuchyňou s prístupom na terasu, do obývačky a k bazénu. Na 1000 m upravenom dvore sa nachádza krásna terénna úprava s tropickou záhradou, úplne nové talianske terasy, vonkajšia bezpečnosť, veľký rekreačný trávnik a nedotknutý bazén. Vnútorné priestory sú plne vybavené elegantným dekorom so sklenenými prvkami, zatiaľ čo architektúra zahŕňa dotyky gréckej esencie pre dodatočný charakter. Každý vnútorný priestor je svetlý a otvorený, čo umožňuje prirodzenému svetlu prúdiť do celého objektu. Kuchyňa je úplne nová s nádhernými povrchovými úpravami spolu s kúpeľňami, skrinkami a dverami. K vybaveniu patrí talianska podlaha, elektrické a LED osvetlenie a prítomný systém vykurovania a chladenia pre optimálny komfort.

Ak máte záujem o ďalšie informácie alebo obhliadku tejto nehnuteľnosti, neváhajte nás kontaktovať. Táto nehnuteľnosť sľubuje lukratívnu návratnosť vašej investície a výnimočný zážitok.

Sme realitná kancelária s dlhoročnými skúsenosťami. Pri výbere vám profesionálne a férovo poradíme. Postaráme sa o to, aby kúpa vami vybranej nehnuteľnosti prebehla hladko a bez problémov. Celý proces prevodu vlastníctva vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva vrátane prevodu inžinierskych sietí a všetkých zápisov.

Pozrite si našu webovú stránku, kde nájdete ďalšie zaujímavé a aktuálne ponuky.

Mojím cieľom je získať informácie.

Počet podlaží
2
Dispozícia
5+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
1000 m2
Pozemok
1000 m2
Úžitková plocha
130 m2
Terasa
Áno
Balkón
Áno
Garáž
Áno
Bazén
Áno
Zastavaná plocha
130 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
580 m
Lekár
3 km
Kaviareň
660 m
Reštaurácia
670 m
Bar
220 m
Škola/škôlka
710 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00