Krásna vila, 55 m od pláže, Nea Skioni

Nea Skioni, Grécko – ID 9428
555,000 €
Plocha 1100 m2
Dispozícia 5+kk
More 55 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Jedinečná vila v perfektnom stave so 140 m2 obytnej plochy. V tomto dvojposchodovom dome máme nádhernú prvotriednu polohu na pláži v Nea Skioni, ktorá je považovaná za najlepšiu oblasť v obľúbenej oblasti Kassandra. Má vynikajúcu polohu s priamym prístupom na pláž a je v dochádzkové vzdialenosti od všetkých služieb a obchodov tejto pôvabnej rybárskej dediny.

Do domu vstupujeme cez krásnu vnútornú terasu, ideálnu pre obedy a večere vonku v úplnom súkromí, ktorá umožňuje prístup do krásnej vstupnej haly. Tomuto priestoru predchádza priestranná obývacia izba-jedáleň s terasou a príjemným výhľadom na more. Dom sa môže pochváliť 4 spálňami, máme aj kuchyňu s jedálňou, plne vybavenú najlepšími materiálmi a otvárajúcu sa do rovnakej obývacej izby, a 2 kompletné kúpeľne. Vila sa môže pochváliť nádhernou záhradou 1100 s altánkom na vonkajšie bývanie, uzamykateľným súkromným parkoviskom, všetkým nadštandardným nábytkom, elektrospotrebičmi, solárnymi panelmi, skladom a mnoho ďalšieho.

Nea Skioni je malý, rybársky prístav v Thermaickom zálive. Je známy pre obľúbenú pláž a reštaurácie, ktoré ponúkajú čerstvo pripravené morské plody. Obchody so suvenírmi predávajú miestny med a olivový olej. Cesty pobrežnými borovicovými lesmi vedú k ruinám starobylého mesta Skione a freskami zdobenému kostolu Panagia Faneromeni zo 16. storočia.

Kompletne zaistíme prenájom, správu, rekonštrukcie, dovybavenie, pomôžeme vám so všetkým čo potrebujete po prevode vlastníctva.

Počet podlaží
2
Dispozícia
5+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
1100 m2
Pozemok
1100 m2
Úžitková plocha
140 m2
Terasa
Áno
Balkón
Áno
Zastavaná plocha
140 m2
Parkovanie
Áno
Pivnica
Áno
Obchod
2 km
Lekár
7 km
Kaviareň
2 km
Reštaurácia
2 km
Bar
2 km
Škola/škôlka
2 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00