Klasicky zariadený apartmán 300 m od mora, Benidorm, Španielsko

Benidorm, Španielsko – ID 10664
136,900 €
Plocha 60 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 14/15
More 300 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Predstavujeme vám ideálny apartmán s 2 spálňami v srdci štvrte Levante v Benidorme!Apartmán s 2 spálňami, ktorý sa nachádza v živej štvrti Levante v Benidorme, spája pohodlie s pobrežným šarmom. Táto nehnuteľnosť sa nachádza len pár krokov od pláže a centra mesta a ponúka jedinečnú príležitosť na životný štýl.

Tento apartmán sa rozprestiera na 55 metroch štvorcových premysleného obytného priestoru a môže sa pochváliť priestrannou terasou s rozlohou 8 metrov štvorcových, ktorá vás pozýva na slnenie v Stredozemnom mori. Len 300 metrov od piesočnatého pobrežia budete mať luxus prímorského bývania na dosah ruky.

Vo vnútri objavíte dvojlôžkovú a jednolôžkovú izbu, ktoré sú ideálne na ubytovanie hostí alebo vytvorenie vášho vysnívaného pracovného priestoru. Kúpeľňa vyžaruje modernú eleganciu, ktorá odráža nedávnu rekonštrukciu nehnuteľnosti. Vybavená kuchyňa s modernými povrchovými úpravami plynulo dopĺňa estetický dojem.

Interiéry sú zaplavené prirodzeným svetlom, ktoré zvýrazňuje krásu hliníkových interiérových stolárskych prvkov a štýlovej kameninovej podlahy. Orientácia na juhozápad zabezpečuje teplú a príjemnú atmosféru počas celého dňa. Pre vaše pohodlie je k dispozícii klimatizácia.¨

Vyjdite na terasu a nechajte sa očariť nerušeným výhľadom na more, ktorý vytvára pokojnú kulisu na relaxáciu. Ako súčasť komunity budete mať prístup k osviežujúcemu bazénu obklopenému starostlivo udržiavanými záhradami.

Táto rezidencia je viac ako len domov; je to brána do pohodlia. Ocitnete sa v tesnej blízkosti rôznych zariadení občianskej vybavenosti, od parkov po zdravotnícke strediská a od supermarketov po miestne reštaurácie. Vďaka vynikajúcemu dopravnému spojeniu budete mať bezproblémový prístup k ikonickým plážam Levante a Poniente v Benidorme, ako aj k neďalekej diaľnici AP-7.

Vychutnajte si pokojnú atmosféru tejto rezidenčnej štvrte, kde nájdu útočisko rodiny a ľudia hľadajúci pokoj a ticho. Nie je to len byt, je to životný štýl vytvorený pre tých, ktorí si cenia tie najlepšie veci v živote.

Podlažie
14
Počet podlaží
15
Dispozícia
2+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
60 m2
Úžitková plocha
55 m2
Balkón
Áno
Garáž
Áno
Bazén
2 bazény
Parkovanie
Áno
Recepcia
Recepcia
Reštaurácia
Reštaurácia
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
140 m
Lekár
210 m
Kaviareň
160 m
Reštaurácia
110 m
Bar
100 m
Škola/škôlka
460 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00