Dva apartmány s výhľadom na more, komplex Victoria, Kavarna

Kavarna, Bulharsko – ID 9404
53,000 €
Plocha 90 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 2/5
More 1 000 m
Poplatok za služby 320 € za rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame vám na kúpu dva priestranné apartmány, každý o rozlohe 2 + kk, každý o celkovej ploche 90 m2, apartmány sa nachádza na druhom podlaží komplexu Victoria v Kavarne. Každý apartmán sa skladá z obývacej izby s kuchynským kútom, spálne, komory, kúpeľne s toaletou a terasy s výhľadom na more.

Komplex Victoria sa nachádza v blízkosti centrálnej pláže, vzdialenosť je 1000 metrov. Všetky apartmány tu majú krásny výhľad na more. Komplex má veľký bazén, krásnu záhradu a parkovisko. Poplatok na údržbu každého apartmánu je 600 BGN ročne, približne 320 €. Cena je uvedená za jeden apartmán.

My z MOJA NEHNUTEĽNOSŤ PRI MORI Vám ponúkame bezkonkurenčné množstvo kvalitných a overených nehnuteľností. My vám pomôžeme aby ste investovali do správnej nehnuteľnosti, podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme Bulhari a Pôsobíme v Bulharsku celoročne. Naša firma Vám vie zaistiť kúpu, prenájom a celkovú správu nehnuteľnosti a popredajné služby na Bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalšie.

Mesto Kavarna je prístavným mestom v Bulharsku a nachádza na skalnatom pobreží v severnej časti bulharského pobrežia Čierneho mora. Počet obyvateľov sa pohybuje okolo 12 000. Kaviareň je známa ako „rockové hlavné mesto Bulharska“, pretože každé leto zhromažďuje na jednom pódiu svetoznámej rockovej kapely. Historické múzeum Kavarna ukrýva nálezy z 5. - 6. storočia nášho letopočtu. Vystavené sú nálezy od thráckych kmeňov obývajúcich kraj, zo života Slovanov a Prabulharov. Je tu kompletnú vybavenosť, obchody, reštaurácie, školy, škôlky, kaviarne, nemocnice. Mesto sa môže chváliť udržiavanou mestskou plážou. V blízkosti sa nachádzajú skutočné perly severného pobrežia napr. mys Kaliakra, Tyulenovo, Balčik, Rusalka, Šabla, Bolata, Topola a mnoho ďalších. V Kavarne a okolí žije mnoho cudzincov medzi nimi aj nemálo Čechov. V okolí Kavarny sú aj skaly, z ktorých je naozaj dych berúci výhľad na Čierne more. Je tu blízko aj množstvo liečivých teplých prameňov. Tiež tu nájdete kúpele z liečivým bahnom, ktoré má preukázateľný účinok na pohybový aparát.

Podlažie
2
Počet podlaží
5
Dispozícia
2+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
90 m2
Úžitková plocha
67 m2
Terasa
Áno
Bazén
Bazén
Parkovanie
Áno
Recepcia
Recepcia
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
2 km
Lekár
2 km
Kaviareň
2 km
Reštaurácia
200 m
Bar
380 m
Škola/škôlka
2 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00