Dom po čiastočnej rekonštrukcii, v blízkosti mora a mesta Kavarna

Belgun, Bulharsko – ID 10519
30,000 €
Plocha 83 m2
Dispozícia 4+kk
More 19 000 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Dom v malebnej dedinke Belgun je v súčasnosti v rekonštrukcii a pripravuje sa na novú éru pohodlného bývania. Jeho tri priestranné izby, vstupná hala, kuchyňa a kúpeľňa tvoria základ tohto domu, ktorý ponúka veľký potenciál na modernizáciu a prispôsobenie vašim potrebám. Pri bližšom pohľade na interiér zistíte, že prebieha čiastočná rekonštrukcia, pričom kúpeľňa ešte nie je úplne dokončená. Tento nedokončený priestor predstavuje nevyužitý priestor, ktorý si môžete upraviť podľa svojich predstáv a potrieb. Po dokončení renovácie budete mať útulný a funkčný domov. Dom bol zvonka opravený a strecha je v dobrom stave, nikde nezateká. Dvor, ktorý má rozlohu 1378 m2, ponúka dostatok priestoru na rôzne využitie, či už ide o záhradkárčenie, relaxáciu alebo dokonca vytvorenie ďalších vonkajších obytných priestorov.

Na dvore sa nachádzajú aj hospodárske budovy, ktoré zvyšujú hodnotu nehnuteľnosti a poskytujú ďalšie možnosti na skladovanie alebo hobby projekty. Okrem toho sú tu rozmiestnené ovocné stromy, ktoré atmosfére domu dodávajú príjemný nádych vidieckeho života a ponúkajú možnosť zberu čerstvého ovocia priamo z vlastného dvora.

Belgun nie je len dedina s domom na rekonštrukciu, ale poskytuje aj príjemné prostredie na život s obchodom, školou a kultúrnym domom. To znamená, že môžete zažiť spoločenský život a mať všetky služby a vybavenie, ktoré potrebujete, vo svojom okolí. Okrem toho je poloha domu výhodná pre tých, ktorí túžia po spojení s prírodou a morom, keďže sa nachádza len 19 km od Kavarny a morského pobrežia. Táto blízkosť poskytuje skvelú príležitosť vychutnať si krásy prírody a mora, či už ide o rekreačné výlety alebo len o relaxačný pobyt.

Celkovo je tento dom v obci Belgun viac ako len výhodná nehnuteľnosť - je to potenciálny domov, ktorý čaká na prispôsobenie vašim potrebám a vkusu a ponúka harmonický životný priestor v kombinácii s čarom vidieckeho prostredia.

My v spoločnosti MOJA NEHNUTEĽNOSŤ PRI MORAVE ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Postaráme sa o správu nehnuteľností od A po Z. Môžete sa na nás spoľahnúť vo všetkých aspektoch.

Náš vzťah sa kúpou nekončí, ale iba začína.

Tím MNM

Kavarna je pobrežné mesto v Bulharsku a nachádza sa na skalnatom pobreží v severnej časti bulharského pobrežia Čierneho mora. Počet obyvateľov je približne 12 000. Kavarna je známa ako "hlavné mesto rocku v Bulharsku", pretože každé leto sa tu na jednom pódiu stretávajú svetoznáme rockové skupiny. V Historickom múzeu v Kavarne sa nachádzajú nálezy z 5.-6. storočia nášho letopočtu. Vystavené sú nálezy z tráckych kmeňov, ktoré obývali tento región, zo života Slovanov a Prabulharov. Je tu kompletná občianska vybavenosť, obchody, reštaurácie, školy, škôlky, kaviarne, nemocnice. Mesto sa môže pochváliť udržiavanou mestskou plážou. V blízkosti sa nachádzajú skutočné perly severného pobrežia, ako sú mys Kaliakra, Tyulenovo, Balčik, Rusalka, Šabľa, Bolata, Topola a mnohé ďalšie. V Kavarne a jej okolí žije veľa cudzincov vrátane mnohých Čechov. V okolí Kavarny sa nachádzajú aj skaly, z ktorých je skutočne úchvatný výhľad na Čierne more. V okolí sa nachádza aj množstvo liečivých horúcich prameňov. Nachádzajú sa tu aj kúpele s liečivým bahnom, ktoré má preukázateľný účinok na pohybové ústrojenstvo.

Počet podlaží
1
Dispozícia
4+kk
Plocha
83 m2
Pozemok
1378 m2
Úžitková plocha
82 m2
Zastavaná plocha
83 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
17 km
Lekár
19 km
Kaviareň
19 km
Reštaurácia
16 km
Bar
17 km
Škola/škôlka
230 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00