dom 4+1 pri pláži, priestranná záhrada, Hadži Dimitar

Hadzhi Dimitar, Bulharsko – ID 5766
147,000 €
Plocha 1000 m2
Dispozícia 4+1
More 10 000 m
Stav K nastěhovanie
Ponúkame vám pekný trojpodlažný rodinný dom. Veľkosť domu je 4+1, zastavaná plocha 100 m2, oplotená záhrada 1000m2. Dispozícia domu - na prízemí sa nachádza priestranná kuchyňa s jedálňou a menšia obývacia izba. Na prvom poschodí sa nachádza priestranná spálňa a kúpeľňa s vaňou a toaletou a jedna menšia miestnosť, kde by bolo možné vytvoriť kuchyňu alebo šatňu.Na druhom poschodí sa nachádza podkrovie - veľká miestnosť s čiastočne šikmými stropmi a štyrmi lôžkami. Dom by sa dal rozdeliť na dve jednotky - prízemie má samostatný vchod a prvé poschodie tiež. Na pozemku je elektrina, obecná voda a odpad je riešený septikom. V záhrade sa nachádza náhradná nádrž na vodu s čerpadlom, je tu aj veľa ovocných stromov - čerešňa, kdoule, figy, jablone, hrušky, broskyne, slivky. V cene domu je zahrnutý nový nábytok a záhradné vybavenie. Vzdialenosť od pláže je 10 km.
Vážení klienti, žijeme v zvláštnej dobe, keď sa v posledných rokoch veľa vecí odklonilo od normálu. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa, ako našim klientom ušetriť čas a zdroje. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na Google View (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Máme možnosť oveľa lepšie posúdiť výhody a nevýhody nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou kontrolou a viesť si poznámky o každej prehliadanej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti môžeme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov týkajúcich sa prevodu vlastníctva vrátane médií a všetkých registrácií, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.
Hadži Dimitar - táto obec má kompletnú občiansku vybavenosť vrátane školy, škôlky, obchodu. Cez obec vedie hlavná cesta z Rumunska do Varny. Obec patrí pod obec Kavarna, je vzdialená asi 10 km od Kavarny a 10 km je vzdialenosť od najbližšej pláže. Mesto Kavarna je pobrežné mesto v Bulharsku a nachádza sa na skalnatom pobreží v severnej časti bulharského pobrežia Čierneho mora. Počet obyvateľov je približne 12 000. Kavarna je známa ako "hlavné mesto rocku v Bulharsku", pretože každé leto sa tu na jednom pódiu stretávajú svetoznáme rockové kapely. V Historickom múzeu v Kavarne sa nachádzajú nálezy z 5.-6. storočia nášho letopočtu. Vystavené sú nálezy z tráckych kmeňov, ktoré obývali tento región, zo života Slovanov a Prabulharov. Je tu kompletná občianska vybavenosť, obchody, reštaurácie, školy, škôlky, kaviarne, nemocnice. Mesto sa môže pochváliť dobre udržiavanou mestskou plážou. V blízkosti sa nachádzajú skutočné perly severného pobrežia, ako sú mys Kaliakra, Tyulenovo, Balčik, Rusalka, Šabla, Bolata, Topola a mnohé ďalšie. V Kavarne a jej okolí žije veľa cudzincov, medzi nimi aj mnoho českých rodín. V okolí Kavarny sa nachádzajú aj skaly, z ktorých je skutočne úchvatný výhľad na Čierne more. V okolí sa nachádza aj množstvo liečivých horúcich prameňov. K dispozícii sú aj kúpele s liečivým bahnom, ktoré má preukázateľný účinok na pohybový aparát.

Počet podlaží
3
Dispozícia
4+1
Plocha
1000 m2
Pozemok
1000 m2
Úžitková plocha
100 m2
Terasa
Áno
Balkón
Áno
Zastavaná plocha
100 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
8 km
Lekár
9 km
Kaviareň
8 km
Reštaurácia
2 km
Bar
8 km
Škola/škôlka
7 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00