Apartmán v prestížnom letovisku, len 30 km od letiska a mesta Durres, Gjiri Lalzit, Albánsko

Gjiri Lalzit, Albánsko – ID 10549
282,240 €
Plocha 89 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 1/3
More 150 m
Stav Výstavba

Mojenemovitostumore poskytuje kompletný servis, od dokumentácie, prekladov, právnej podpory, prevodu energií a následnej úhrady prevádzkových poplatkov, až po prenájom vrátane letiskových transferov, check-in a check-out hostí, upratovanie s praním a žehlením, inzerciu na Bookingu a bezplatne na webovej stránke spoločnosti, správu a pravidelné kontroly nehnuteľnosti, vykonávame rekonštrukcie podľa želania klientov a modernizáciu. Vykonávame všetko, čo naši klienti potrebujú po prevode vlastníctva.

Jedinečná príležitosť v Albánsku! Chcete vlastniť nehnuteľnosť v prestížnom a bohato vybavenom letovisku v blízkosti letiska? Táto skvelá investícia ponúka nielen moderný životný štýl, ale aj vynikajúci potenciál budúceho zhodnotenia.

Ponúkame vám apartmán s rozlohou 89,6 m2, situovaný na 1. poschodí, v novom projekte, ktorý sa nachádza v zálive Lalesi, 40 km od Tirany, 35 km od letiska Rinas a 30 km od mesta Durres. Dispozícia: obývacia izba, spálňa, kúpeľňa s WC a balkón s rozlohou 15,5 m2. Rezort plánuje jeho dokončenie v marci 2024.

Lokalita projektu v najsevernejšej časti Lalezi bola vybraná pre množstvo zelene a prírodných krás. Jedným z hlavných úspechov projektu je jeho harmonický súlad s prírodou. Architekt sa zaslúžil o spojenie prírodných a architektonických prvkov, čím vytvoril harmonickú štruktúru medzi stromami a architektúrou.

Súčasťou rezortu sú aj spoločné priestory určené na zábavu alebo služby (nákupné zóny, detské ihriská, športové plochy, bazén atď.), ako aj plochy ako cesty, vstupy do areálu atď. vyžadujúce si údržbu, čistenie, osvetlenie atď. To samozrejme znamená mesačnú platbu od každého vlastníka, aby sa stredisko udržiavalo a bolo vždy v čo najlepšom stave.

V rezorte budú k dispozícii nasledujúce služby:

- Vyhradená pláž

- Vily budú mať kompletnú klimatizáciu (multiplitová klimatizácia)

- Rozloha pozemku bude uvedená v liste vlastníctva

- Vybavenie bude all inclusive, finančné balíky a 24-hodinový servis, ktorý poskytne zákazníkom súkromie a pohodlie.

- V každej budove budú nainštalované bezpečnostné kamery pre bezpečnosť vás a vašej rodiny.

Pre viac informácií o projekte kontaktujte RK alebo navštívte webovú stránku Mojenemovitostumore.

Podlažie
1
Počet podlaží
3
Dispozícia
2+kk
Plocha
89 m2
Úžitková plocha
89.6 m2
Balkón
15.5 m2
Parkovanie
Áno
Recepcia
Recepcia
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
3 km
Lekár
3 km
Kaviareň
1 km
Reštaurácia
0 m
Bar
890 m
Škola/škôlka
900 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00